Олександрійський індустріальний технікум
Head2
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Факультети:

Право, комп'ютерні науки, інженерна механіка, електроніка, інженерія

Спеціальності:

-право (правознавство);

-комп'ютерні науки (програмування для ЕОТ і автоматизованих систем);

-інженерна механіка (обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях; обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів);

-електроніка (виробництво електронних та електричних засобів автоматизація);

-інженерія (обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем та мереж).

Факультеты и специальности

Условия поступления

1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою зі спеціальностей: 5.03040101 "Правознавство", 5.05010201 "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж", 5.05010301 "Розробка програмного забезпечення", 5.05050302 "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях", 5.05080202 "Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації", 5.07010602 "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" (денна форма) та особи з повною загальною середньою освітою зі спеціальностей: 5.07010602 "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів", 5.03040101 "Правознавство", 5.05010301 "Розробка програмного забезпечення", 5.05050302 "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях", 5.05080202 "Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації" (заочна форма).


2. Олександрійський політехнічний коледж приймає на другий курс з нормативним терміном навчання на вакантні місця (денна форма) осіб, які мають повну загальну середню освіту та осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність.


На заочну форму з нормативним терміном навчання приймаються особи, які мають повну загальну середню освіту та особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність (див. додаток 2).


3. Олександрійський політехнічний коледж здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які  повертаються після академічної відпустки.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости