Харківський Інститут економіки, ринкових відносин та менеджменту
Ii
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 3


Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту засновано нинішнім його ректором Тіщенко Вадимом Миколайовичем у 1993 році, як продовження „Школи бізнесу та менеджменту”. Він має повну державну і міжнародну акредитацію. Навчально-виховна діяльність в ВНЗ здійснюється згідно з ліцензіями Міністерства освіти України. Навчальний заклад занесено до реєстру державних ВНЗ, акредитовано Міністерством освіти і науки України  та Міжнародною Кадровою Академією за міжнародним рівнем при ЮНЕСКО та Раді Європи. За час існування інститут зробив 10 випусків і випустив більше 10 тисяч висококласних фахівців.


Його випускники отримують два дипломи: державного і міжнародного зразка. Вони є відмінними фахівцями ринкового профілю з вищою освітою, які ефективно працюють керівниками і організаторами комерційної справи державних підприємств, підприємств малого бізнесу, а також спеціалістами різного рівня в банківських структурах, страхових компаніях, податкових інспекціях, податковій міліції, аудиторами, ревізорами-контролерами,референтами-консультантами, економістами, головними бухгалтерами, спеціалістами реклами і просування товарів на ринок, менеджерами - перекладачами зовнішньо економічних контактів.


Факультети:

менеджмент організацій

економіка підприємства

економічна кібернетика

облік і аудит

маркетинг

перепідготовка спеціалістів

друга вища освіта.

Спеціальності:

менеджмент організацій (менеджмент підприємницької діяльності менеджмент торгівлі та сфери послуг; менеджмент готельного, курортного і туристичного сервісу; менеджмент митної служби; менеджмент організацій природоохоронної діяльності); економіка підприємства (економіка підприємства на ринку товарів та послуг); економічна кібернетика (поглиблене застосування інформаційних технологій у практичній діяльності у сфері економіки, обліку і аудиту, маркетингу, менеджменту); облік і аудит (облік і аудит у фінансово-кредитних установах і організаціях; облік і аудит у банках; облік і аудит у сфері торговельного бізнесу); маркетинг (рекламний бізнес; маркетинг на ринку товарів і послуг); перепідготовка спеціалістів на базі вищої освіти з усіх спеціальностей та спеціалізацій; друга вища освіта.

Факультеты и специальности

Условия поступления


1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.


2.  На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.


3. ПВНЗ Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту приймає на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки (додаток 2).
4. ПВНЗ Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки. 


Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости