Міжнародний Слов'янський університет. Харків
Msu
Голосовать:
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 3

Міжнародний Слов'янський університет. Харків - вищий навчальний заклад приватного типу в системі Міністерства освіти і науки України.

Форми навчання в МСУ. Харків: денна (очна), заочна.

Висококваліфіковані викладачі, що мають вчені ступені кандидатів і докторів наук, вчені звання доцентів і професорів гарантують якість навчання, відповідно до державних вимог.

Крім спеціальності, ВУЗ дає знання двох західноєвропейських мов. За бажанням студенти можуть факультативно вивчити арабську мову. Студенти, після закінчення навчання є кваліфікованими користувачами комп'ютерної техніки.

Студенти беруть активну участь у міжнародних освітніх та наукових програмах, у науково-дослідних роботах кафедр, мають можливість публікувати свої наукові праці в журналі «Вісник Міжнародного Слов'янського університету». Журнал входить до переліку наукових спеціальних видань, в яких можуть бути опубліковані результати дисертаційних робіт, і має наступні серії: «Економіка і соціологія», «Філологія», «Технічні науки».

З метою виявлення найбільш здібних, захоплених і старанних студентів, а також залучення студентської молоді до наукової діяльності, в «МСУ. Харків »створено і функціонує Студентське Наукове Товариство, щорічно проводяться науково-практичні конференції та транснаціональні дебати.

ВНЗ дотримується головного принципу навчання - формування у студентів практичних навичок і знань для успішної роботи в конкретних ринкових умовах.

У МСУ. Харків діє інститут кураторства, тобто за кожною групою студентів закріплені викладачі-куратори, які здійснюють контроль за успішністю, відвідуванням занять, організовують дозвілля студентів, постійно підтримують зв'язок з батьками. Для студентів заочної форми навчання у ВНЗ складений графік і організовані систематичні консультації з викладачами з предметів, що вивчаються.

Велика увага приділяється дозвіллю студентів: проводяться посвячення в студенти та випускні вечори, вечори відпочинку та спортивні заходи, екскурсії та відвідування виставок-ярмарків, походи в театри й музеї. Студенти активно беруть участь в іграх КВН. У МСУ. Харків є студентське кафе, тренажерний зал, медичний кабінет, «Велоклуб МСУ», жіноча і чоловіча футбольні команди, студія сучасного танцю і шейпінгу, вокальна студія, комп'ютерні класи, об'єднані в комп'ютерну мережу і підключені до системи Інтернет. Студенти отримують можливість користуватися Інтернетом, електронною поштою. В Університеті постійно працюють підготовчі курси для школярів Харкова, а також заочні підготовчі курси для учнів з інших областей України. Підготовчі курси дають можливість школярам підготуватися до здачі вшешнего незалежного тестування.

Починаючи з 2-го курсу, студенти всіх спеціальностей проходять практику на провідних підприємствах, в установах, організаціях, фірмах, представництвах закордонних компаній і закордоном.

Юнаки, починаючи з 3-го курсу, мають можливість навчатися на військовій кафедрі.

Навчання у ВНЗ платне, цілком доступне.

Друга вища освіта - особи з вищою освітою приймаються без іспитів. Тривалість навчання - 2 роки (заочна форма навчання)

Термін навчання: для денної та заочної форми навчання: 4 роки - бакалавр, 5 років - спеціаліст

Факультети:

міжнародних відносин;

економічний;

менеджменту;

хореографії;

післядипломної освіти.

Спеціальності:

міжнародні економічні відносини;

міжнародна інформація (інформаційний менеджмент; міжнародна журналістика);

банківська справа;

фінанси;

менеджмент організацій (менеджмент туристичної індустрії);

хореографія;

прикладна лінгвістика.

Юнаки мають можливість навчатися на військовій кафедрі з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

Факультеты и специальности

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости