Харківський національний університет внутрішніх справ
Vs
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 4


Харківський національний університет внутрішніх справ (ХНУВС) один з найпотужніших центрів відомчої освіти та науки України, взірець підготовки правоохоронців та правознавців нової генерації, самовідданого наукового пошуку, високого професіоналізму, бездоганного несення служби та формування в очах громадськості образу захисника правопорядку нового століття, пріоритетом якого є захист прав та свобод громадян.


Сертифікат РД-IV №214 908 від 24.04.2006 р


Факультети:

 • ННІ підготовки фахівців кримінальної міліції
 • ННІ психології, менеджменту, соціальних та інформаційних технологій
 • ННІ права та масових комунікацій
 • Кіровоградський юридичний інститут
 • Херсонський юридичний інститут
 • Сумська філія ХНУВС
 • Спеціальності:

  Навчально-науковий інститут підготовки фахівців кримінальної міліції (61070, м. Харків, вул. Академіка Проскури, Тел.: (057) 760-33-45. 760-33-20).

  Освітньо-кваліфікаційні рівні: бакалавр, спеціаліст.

  Для підрозділів кримінальної міліції ОВС України:

  Спеціальність « Правознавство» (на базі повної загальної
  середньої освіти, термін навчання - 4 роки).

  Для підрозділів кримінальної міліції з поглибленим вивченням міжнародного права та іноземних мов:

  СпеціальністьПравоохоронна діяльність» (на базі повної загальної середньої освіти, термін навчання - 4 роки).

  Для підрозділів боротьби з економічною злочинністю:

  Спеціальність - «Правознавство» (на базі повної загальної
  середньої освіти, термін навчання - 4 роки);

  Спеціальності «Фінанси», «Облік i аудит» ( на базі повної загальної середньої освіти, термін навчання - 5 років).

  Навчально-науковий інститут підготовки фахівців міліції громадської безпеки (61070, м. Харків, вул. Академіка Проскури, 1-а . Тел. (057) 760-37-70, 760-32-11).

  Освітньо-кваліфікаційні рівні: бакалавр, спеціаліст.

  Для підрозділів міліції громадської безпеки ОВС України:

  Спеціальність - «Правоохоронна діяльність» (на базі повної загальної середньої освіти, термін навчання - 4 роки).

  Навчально-науковий інститут психології, менеджменту, соціальних та інформаційних технологій (61080, м. Харків, просп. 50-річчя СРСР, 27. Тел. (057) 7398-738)

  Освітньо-кваліфікаційні рівні: бакалавр, спеціаліст.

  Для штабних, аналітичних та інформаційних підрозділів

  Факультеты и специальности

  Условия поступления

  1. До Університету на денну та заочну форму навчання приймаються:


  1.1. На навчання до Університету за державним замовленням приймаються громадяни України на основі повної загальної середньої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.


  Прийом до Університету здійснюється для підготовки фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра. 


  Відповідно до освітньо-кваліфікаційного й освітнього рівня, фахової спрямованості та специфіки підготовки фахівців для органів внутрішніх справ на денну форму навчання приймаються:  • призовники віком від 17 років 6 місяців до 24 років 6 місяців, які мають повну загальну середню освіту та виявили бажання навчатися за експериментальною навчальною програмою (з набуттям практичних умінь з охорони громадського порядку під час проходження військової служби в спеціальних моторизованих частинах міліції та інших структурних підрозділах (з'єднаннях, частинах тощо) внутрішніх військ МВС).


  На заочну форму навчання приймаються:  • особи рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ, які мають повну загальну середню освіту, віком до 35 років.

  • особи рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ, які мають вищу юридичну освіту освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста і зараховані до резерву кадрів на посаду вищого рівня, віком до   35 років.


  1.2. Вік кандидатів на навчання обчислюється станом на 31 грудня року вступу до Університету.


  Вік кандидатів на навчання за експериментальною навчальною програмою обчислюється за станом на 1 вересня року вступу до ВНЗ.


  1.3 Підготовка фахівців на денній формі навчання за державним замовленням в Університеті здійснюється на підставі тристоронніх договорів про підготовку фахівця у вищому навчальному закладі Міністерства внутрішніх справ України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2007 року № 313 «Про затвердження Порядку відшкодування особами витрат, пов’язаних з їх утриманням у вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ» та наказу МВС України від 14.05.2007 № 150 «Про затвердження Типового договору про підготовку фахівця у вищому навчальному закладі Міністерства внутрішніх справ України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.05.2007 за №547/13814.


  2. На навчання до Університету за кошти фізичних та юридичних осіб приймаються громадяни України, або особи без громадянства на основі повної загальної середньої освіти або освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста. Прийом до Університету здійснюється для підготовки фахівців за напрямами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, спеціальностями освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста, магістра.


  2.1. Підготовка фахівців за кошти фізичних та юридичних осіб в Університеті здійснюється на підставі укладених договорів про надання освітніх послуг.


  3. На період вступних випробувань абітурієнти з числа цивільних осіб не забезпечуються безкоштовним житлом, харчуванням та проїздом.


  4. Особи рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ і військовослужбовці строкової служби внутрішніх військ на період проведення конкурсу або вступних випробувань (проведення співбесіди  та визначення рівня фізичної підготовки) забезпечуються грошовим утриманням згідно з установленими нормами та безкоштовним проїздом за рахунок органів і підрозділів внутрішніх справ, внутрішніх військ, які направляють їх на навчання.


  5. Забезпечення курсантів і слухачів харчуванням, речовим майном та грошовим утриманням здійснюється за нормами, затвердженими нормативно-правовими актами МВС України.


  7. Персональний розподіл випускників Університету, які навчались за державним замовленням проводиться, виходячи з інтересів служби і відповідно до набутої кваліфікації, напряму, спеціальності та спеціалізації.


  8. Університет приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, за умови вступу на споріднений напрям підготовки.


  9. Університет здійснює зарахування студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом  Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які  повертаються після академічної відпустки.

  Выбрать
  Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
  Выбрать
  + добавить еще одну
  3000 грн.
  Спеціаліст
  Сброс параметров
  Найти
  Новости ВУЗов
  • Закон фенома

   Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

  • Закон фенома

   Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

  • Закон фенома

   Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

  • Все новости