Дрогобицький механіко-технологічний коледж
Hg
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Дрогобицький механіко-технологічний коледж здійснює підготовку фахівців з таких спеціальностей:


•  «Діловодство».


•  «Бухгалтерський облік».


•   «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях».


•   «Інструментальне виробництво»


•   «Обслуговування систем управління та автоматики».


•   «Розробка програмного забезпечення».


Дрогобицький механіко-технологічний коледж готує молодших спеціалістів за вказаними спеціальностями для підприємств, установ, організацій Західного регіону. Зокрема для Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.


Коледж входить в навчально-науково-виробничий комплекс при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з ступеневої підготовки фахівців за спеціальностями «Технологія машинобудування», «Документознавство» та «Бухгалтерський облік і аудит». З 1994 року коледж входить в навчально-науково-виробничий комплекс при Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Інженерна механіка».


Для якісної підготовки фахівців, яких потребує ринок праці, Дрогобицький механіко-технологічний коледж розвиває власне виробництво і на його основі примножує та модернізує навчально-матеріальну базу. З цією метою Дрогобицький механіко-технологічний коледж виготовляє промислову продукцію не тільки для організацій і підприємств Львівської, але й сусідніх областей.


При коледжі діють підготовчі курси для вступу до Національного університету «Львівська політехніка» та Івано-Франківського національного-технічного університету нафти і газу.


На базі коледжу діє навчально-консультаційний пункт заочного навчання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Коледж здійснює також перепідготовку та підвищення кваліфікації зі спеціальності «Бухгалтерський облік». При коледжі діють тримісячні курси операторів комп’ютерного набору, секретарів-керівників, а також шестимісячні курси перепідготовки бухгалтерів. Ці курси функціонують за скеруванням осіб з числа незайнятого населення Дрогобицьким, Трускавецьким, Стебницьким та Бориславським центрами зайнятості.

Факультети:

Спеціальності:

5.05010301 «Розробка програмного забезпечення» (ПЗ)

 ЇЇ випускники працюють на підприємствах різних форм власності, в установах, науково-дослідних організаціях, де використовуються засоби обчислювальної  техніки. Працюють на посадах техніка-програміста, техніка відділу програмування.
Навчання проводиться на денному відділенні: на базі 9 класів – термін навчання 4 роки . На заочному відділенні: на базі середньої освіти .

 

5.05020101 «Обслуговування систем управління і автоматики»(ЕК)

Технік-електронік. Готується для роботи в галузі машино- та приладобудування нафтової та газової промисловості, харчової, фармацептичної промисловості, хімічної промисловості тощо. Працює на посадах техніка-електроніка, техніка-електрика, техніка-електромеханіка, техніка-оператора.
Навчання проводиться на денному відділенні: на базі 9 класів – термін навчання 4 роки. На заочному відділенні: на базі середньої освіти.

5.03050901 «Бухгалтерський облік» (БО)

Молодший спеціаліст, за кваліфікацією «бухгалтер», підготовлений для облікової, економічної, контрольно-ревізійної та аналітичної, аудиторської діяльності в бюджетних установах, банках, організаціях, підприємствах різних галузей діяльності всіх форм власності на посадах бухгалтера, бухгалтера-ревізора, економіста.
Навчання проводиться на денному відділенні: на базі 9 класів – строк навчання 3 роки. На базі середньої освіти – термін навчання 2 роки. На заочному відділенні: на базі середньої освіти.

5.02010501 «Діловодство»(ДВ)

Молодший спеціаліст за кваліфікацією «діловод» готується для роботи в органах РАГС, судах, архівах, юстиції, в апараті державної влади і місцевого самоврядування, кадрової служби підприємств, установ, організацій всіх форм власності.
Навчання проводиться на денному відділенні:на базі 9 класів – строк навчання 3 роки , на базі середньої освіти – термін навчання 2 роки. На заочному відділенні: на базі середньої освіти.

5.05050302 «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» (ОР)

Молодший спеціаліст за кваліфікацією «технік-технолог» працює на підприємствах машинобудівної промисловості всіх форм власності, проектних, пошукових і науково-дослідних організаціях на посадах майстра, помічника та заступника начальника цеху, начальника дільниці, оператором на верстатах ЧПК, молодшого спеціаліста-технолога.
Навчання проводиться на денному відділенні: на базі 9 класів – термін навчання 4 роки (навчання за рахунок держ. замовлення). На заочному відділенні: на базі середньої освіти навчання за рахунок держ. замовлення.

5.05050301 «Інструментальне виробництво» (ІВ)

Молодший спеціаліст, за кваліфікацією «Технік-технолог інструментального виробництва». Випускники працюють в інструментальних цехах машинобудівних заводів всіх форм власності, в організаціях, установах, проектних, конструкторських та науково-дослідних інститутах галузі на посадах майстра, помічника та заступника начальника цеху, начальника дільниці, молодшого спеціаліста-технолога.
Навчання проводиться на денному відділенні: на базі 9 класів – термін навчання 4 роки (навчання за рахунок держ. замовлення). На заочному відділенні: на базі середньої освіти навчання за рахунок держ. замовлення.

Факультеты и специальности

Условия поступления

1. Особи, які вступають на денне відділення коледжу на базі 9 класів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються на підставі конкурсних випробувань (тестів)  з математики або фізики, з української мови та літератури. 


2.       Особи, які вступають в коледж на денне та заочне відділення на базі повної загальної середньої освіти, повинні подати в приймальну комісію коледжу Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти  з української мови та літератури ( всі спеціальності) та математики або історії України ( для спеціальностей «Діловодство», «Бухгалтерський облік» чи математики або фізики ( для решти спеціальностей).3.       Вступники мають право подавати Сертифікати чи їх дублікати видані у 2008, або 2009,  або 2010, або 2011рр.


4.       Особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 р. і раніше, можуть подавати Сертифікати або складати вступні випробування в коледжі.


5.  Коледж приймає на другий курс з нормативним строком навчання на вакантні місця, а також на заочне   відділення зі скороченим строком навчання осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність без Сертифікатів УЦОЯО.Після завершення навчання випускники коледжу можуть продовжити навчання на базі коледжу на 2 курсі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу або на 2 курсі Національного університету “Львівська політехніка” або на  3 курсі Тернопільського Державного економічного університету.


В коледжі діє навчально-консультаційний пункт Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу спеціальність “Технологія машинобудування” (строк навчання 4 роки) і Тернопільського Державного економічного університету спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», «Облік і аудит» (строк навчання 3 роки). Випускники отримують диплом університету. Це навчання проводиться тільки у коледжі. Форма навчання – заочна.


З 01.02.11 в коледжі  проводяться консультації для випускників 9-х класів, які планують вступати в коледж.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости