Академія військово-морських сил ім. П. С. Нахімова
Avms
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 3

Сьогодні академія готує фахівців практично за всіма спеціальностями, які необхідні для українського військового флоту, за єдиною державною системою освіти на двох рівнях: тактичному та оперативно-тактичному. З 1 вересня 2000 року в академії було розпочато підготовку молодших спеціалістів у військово-морському коледжі.

Севастопольська військово-морська академія ім. П.С. Нахімова у своїй структурі має: командний факультет, який готує офіцерів оперативно-тактичного рівня підготовки, два факультети, де навчаються курсанти - майбутні офіцери флоту, військово-морський коледж з підготовки молодших спеціалістів та два факультети з підготовки кадрів для цивільного флоту.

З 2001 року академія розпочала підготовку військових фахівців іноземних держав.

Академія готує військових фахівців за планами і програмами, які відповідають державним стандартам за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" з терміном навчання 5 років за спеціальностями: радіоелектронні комплекси, системи та засоби озброєння і військової техніки, комп'ютеризовані комплекси і системи озброєння та техніки військ, експлуатація корабельних енергетичних установок, кораблеводіння надводних кораблів та підводних човнів тощо.

Теоретичні знання курсанти закріплюють на кораблях та в частинах Військово-Морських Сил ЗС України під час проходження практики та стажування, а також в ході міжнародних навчань. Стали традиційними щорічні далeкі штурманcькі поxоди нa навчальниx катераx зa маршpутом Севаcтополь - Конcтанца - Ваpна - Стaмбул - Тузлa - Севаcтополь, з відвідувaнням військово-морcьких навчальниx заклaдів іноземниx дeржав.


 


За півстоліття в стінах училища для ВМФ підготовлено шістнадцять тисяч офіцерів. За цей час 121 випускник закінчив училище з золотою медаллю. Понад 150 випускників стали адміралами і генералами, близько ста вченими - академіками, докторами, кандидатами наук, 38 - мають почесні звання заслужених військових фахівців, заслужених діячів науки і техніки, освіти і культури.


У період 70 - 80-х років близько 75% командирів бойових кораблів ВМФ СРСР були вихованцями ЧВВМУ ім. П.С. Нахімова. Випускники училища виконували свій військовий обов`язок у ході бойових дій і військових конфліктів на Кубі, в Китаї, у В'єтнамі, в Ємені, Афганістані, у країнах Центральної і Східної Європі, в Азії та Африці, на Північному Кавказі.

Факультети:

Факультет озброєння

Факультет корабельної енергетики


Факультет радіотехніки та інформаційної безпеки (позабюджетна форма навчання)


Факультeт судновoдіння тa енергeтики судeн (позабюджeтна фоpма навчaння)


Спеціальності:

Факультет озброєння
* комп'ютеризовані комплекси і системи озброєння техніки військ (сил);
* радіоелектронні комплекси, системи та засоби озброєння і військової техніки.

Факультет корабельної енергетики

* експлуатація судновихенергетичних установок;
* кораблеводіння військових надводних кораблів і підводних човнів.

Факультет радіотехніки та інформаційної безпеки (позабюджетна форма навчання)

* захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки (в комп'ютерних системах);
* радіоелектронні пристрої, системи та комплекси.

Факультeт судновoдіння тa енергeтики судeн (позабюджeтна фоpма навчaння)

* екcплуатація судновиx енергетичниx уcтановок;
* cудноводіння.

Факультеты и специальности

Условия поступления

<!-- -->


 1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

 2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.

 3. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра або спеціаліста. 

 4. За схемою навчання “курсант” до АВМС на перший курс приймаються громадяни України, які виявили бажання служити у Збройних Силах України, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях та відповідають установленим вимогам проходження військової служби: 


цивільна молодь віком від 17 років до 21 року, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється у рік зарахування на навчання;


військовослужбовці строкової військової служби; військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, та військовозобов'язані віком до 23 років, які не мають військових звань офіцерського складу.


5. АВМС приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки (див. додаток 2). Прийом зазначеної категорії вступників здійснюється за результатами співбесіди


6. АВМС здійснює прийом курсантів та студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року та наказу Міністра оборони України від 24 грудня 1997 року № 490 “Про затвердження Інструкції про порядок переведення, відрахування та поновлення курсантів (слухачів) вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України“. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.


7. АВМС має право зараховувати на навчання без відриву від служби військовослужбовців військової служби за контрактом, які бездоганно прослужили у Збройних Силах не менше одного терміну контракту, на місця державного замовлення для підготовки фахівців за напрямами підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, що визначаються щорічним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства оборони України.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости