Кримський інститут інформаційно-поліграфічних технологій Української академії друкарства
111
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 3

Через збільшення кількості поліграфічних підприємств і видавничих структур в Автономній Республіці Крим виникла нагальна потреба у здійсненні невідкладних заходів щодо забезпечення підприємств галузі фахівцями поліграфічного виробництва. Рада Міністрів Автономної Республіки Крим звернулася до Міністерства освіти і науки України з проханням відкрити в Криму навчальний заклад, який би здійснював підготовку фахівців потрібних південно-східному регіону країни.

8 червня 2000 року в м. Сімферополі було створено Кримський навчально-консультаційний центр Української академії друкарства (м. Львів). Директор Центру – кандидат історичних, наук, доцент, «Заслужений робітник освіти Автономної Республіки Крим» Турський І.І. та колектив Центру чітко бачили необхідність розвитку поліграфічної галузі в Україні і, зокрема, в Криму, тож робили все можливе, щоб Кримський навчально-консультаційний центр УАД став більш вагомою структурною одиницею освітнього процесу нашої країни. Завдяки їх зусиллям і всебічній допомозі Ректора Української академії друкарства Дурняка Б.В. у 2003 році на базі Кримського навчально-консультаційного центру наказом Міністерства освіти і науки України за № 267 від 30.04.03 р., наказом ректора Української академії друкарства за № 228 від 30.05.03. створено Кримський інститут інформаційно-поліграфічних технологій Української академії друкарства, який був офіційно зареєстрований в усіх державних структурах Автономної Республіки Крим і став невід’ємною частиною освітянства нашої держави.

Вченою Радою Української академії друкарства на посаду керівника Кримського інституту інформаційно-поліграфічних технологій Української академії друкарства був обраний кандидат історичних наук, доцент І.І. Турський.

У південно-східному регіоні України та в Криму КІІПТ УАД – єдиний навчальний заклад, що здійснює підготовку спеціалістів для видавничо-поліграфічної галузі, попит на яких останнім часом значно підвищився. Замовлення на цільову підготовку спеціалістів поліграфічного напрямку від Ради Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, Міністерства освіти Автономної Республіки Крим, Республіканського комітету з інформації, Державного підприємства «Видавництво та друкарня «Таврида», Феодосійської офсетної фабрики, Євпаторійської міської друкарні, з відповідних підприємств Херсона, Севастополя, Донецька та інших регіонів вказують на те, що потреба у фахівцях поліграфічної галузі постійно зростає.

За роки існування Кримським інститутом інформаційно-поліграфічних технологій Української академії друкарства підготовлено для видавничо-поліграфічної галузі південно-східного регіону України й Автономної Республіки Крим більш ніж 2500 спеціалістів: редакторів, інженерів поліграфічної галузі, художників-графіків з оформлення друкованої продукції, молодших редакторів, технологів з комп’ютерної обробки інформації, технологів друкарського виробництва. Більше 70% випускників Кримського інституту інформаційно-поліграфічних технологій Української академії друкарства працюють за фахом.

Факультети:

Факультет видавничо-поліграфічних інформаційних технологій

Факультет художньо-технічного оформлення друкарської продукції

Спеціальності:

Факультет видавничо-поліграфічних інформаційних технологій

 • комп'ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництва;
 • комп'ютеризовані технологи та системи видавничо-поліграфічних виробництв.

Факультет художньо-технічного оформлення друкарської продукції

 • образотворче та декоративно-прикладне мистецтво (спеціалізація графіка»);
 • видавнича справa тa рeдагування;
 • товарознавcтво тa комeрційна діяльніcть;
 • комп'ютeрна обpобка текcтової, гpафічної тa обpазної інфоpмації;
 • видавничa спpава тa рeдагування.

Факультеты и специальности

Условия поступления

1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.
3. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.
4. КІІПТ УАД приймають на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність.
5. КІІПТ УАД приймають на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости