Автотранспортний технікум Національного гірничого університету
250px-atngu
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Автотранспортний технікум Національного гірничого університету - є державним вищим учбовим закладом першого рівня акредитації.


Створений на базі Дніпропетровського автотракторного технікуму, який був організований згідно з постановою ЦВК і РНК СРСР № 237 від 23 червня 1930 року і мав назву Дніпропетровський автомобільний технікум (з робочим вечірнім відділенням), який був підпорядкований Головному дорожньому управлінню УРСР.
У 1944 році технікум був перейменований в автомобільно-дорожній і підпорядкований Міністерству автомобільного транспорту УРСР. Технікум готував техніків-механіків автомобільного транспорту. Окрім цього з 1954 по 1959 рік технікум проводив підготовку техніків-будівельників за фахом "Будівництво і експлуатація автомобільних доріг і мостів" і тому називався Дніпропетровським автомобільно-дорожнім.
З 1961 року технікум розпочав підготовку техніків-експлуатаційників і став називатися Дніпропетровським автотранспортним технікумом ( ДАТТ ).
У 1997 році згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29.05.97 № 526 "Про удосконалення мережі вищих і професійно-технічних учбових закладів" ДАТТ був розформований. Наказом Міністерства освіти України за № 218 від 20.06.97 був створений Дніпропетровський транспортно-економічний технікум. Учбовий автотранспортний центр є самостійною структурною одиницею Дніпропетровського транспортно-економічного технікуму.
Зараз технікум здійснює підготовку молодших фахівців на денній формі навчання осіб, які отримують документи державного зразка про базову загальну середню освіту і про повну загальну середню освіту; на заочній формі навчання тільки фахівців, які мають документ державного зразка про повну загальну середню освіту по двох спеціальностях: 5.090240 "Обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів" і 5.100404 "Організація перевезень і управління на автотранспорті".

Факультети:

Спеціальності:

«Організація перевезень і управління на автотранспорті»
Кваліфікація: технік-технолог.
Техніків-технологів готують до роботи на підприємствах автомобільної галузі на посадах:
- технік-технолог (механіка);
- диспетчер автомобільного транспорту;
- диспетчер з міжнародних перевезень;
- диспетчер служби перевезень;
- диспетчер станційний.
За період навчання студенти вивчають, окрім гуманітарних, соціально-економічних та загально-технічних дисциплін, дисципліни професійної та практичної підготовки: «Вантажні автоперевезення», «Пасажирські автоперевезення», «Основи менеджменту», «Організація міжнародних автоперевезень», «Основи митного законодавства», «Транспортне право», «Економіка підприємства», « Комп’ютерна техніка та інформаційні технології», «Правила та безпека дорожнього руху», «Основи податкової системи», «Комерційна робота на транспорті» та інші.
Практичні навички та вміння студенти здобувають на практиках:
- на вантажних та пасажирських автопідприємствах;
- комп’ютерна;
- технологічна;
- переддипломна.
В процесі навчання студенти також здобувають робітничі професії:
- оператор персонального комп’ютера;
- водій автомобілів категорії «В, С».

«Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»
Кваліфікація: технік-механік.
Техніків-механіків готують до роботи на підприємствах автомобільної галузі на посадах:
- механік;
- механік з ремонту транспортних засобів;
- технік-конструктор;
- механік виробництва;
- механік автоколони;
- майстер виробничого навчання.
За період навчання студенти вивчають, окрім соціально-гуманітарних та загально-технічних дисциплін, дисципліни професійної та практичної підготовки: «Автомобілі», «Технічна експлуатація автомобілів», «Електрообладнання автомобілів», «Основи технології ремонту автомобілів», «Правила і безпека дорожнього руху автомобілів» та інші.
Практичні навички та вміння студенти здобувають на практиках:
- слюсарна;
- верстатна;
- демонтажно-монтажна;
- практика з технічного обслуговування та ремонту автомобілів;
- технологічна;
- переддипломна.
В процесі навчання студенти також здобувають робітничі професії:
- слюсар з ремонту автомобілів 2-3 розряду;
- водій автомобілів категорії «В», «С».

Факультеты и специальности

Условия поступления

1. На базі 9 класів:
- Математика (письмово);
- Українська мова (диктант).
2. Випускники професійно-технічних училищ , що мають диплом кваліфікованного робітника (слюсар з ремонту автомобілів і двигунів)на денну форму навчання за сертифікатами:
- Математика;
- Українська мова та література.
На заочну форму навчання (за скороченим терміном):
- Фаховий вступний іспит.
3. Прийом вступників на базі 11 класів за конкурсом сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (2011 рік):
- Математика;
- Українська мова та література.
Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за рахунок державного бюджету і за рахунок фізичних, юридичних осіб (на договірних умовах).

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости