Нікопольський коледж дніпропетровського державного аграрного університету
Nkddau
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 2

Далекого 1922 року 1-го жовтня на базі напівзруйнованої садиби поміщика Нечаєва, що знаходилася в Залимані між Новопавлівкою і Чернишовою, розпочалося навчання в сільськогосподарській професійній школі. Незабаром вона буде перейменована в Червоногригорівський агрономічний політехнікум імені Т.Г. Шевченка. Навчалося в ньому більше 20 юнаків і дівчат. Уже в 1924 р. одержав дипломи технікуму перший випуск агрономів - садівників. Закінчили профшколу 23 випускники. Технічну допомогу надавало господарство, засноване в Апостолівському районі відомих полярним мандрівником Фрітьофом Нансеном. Воно виділило трактор. У технікумі було відкрито два відділення: землеробства і землевпорядкування. 1927 - 1938 рр. це роки великих реорганізацій в житті технікуму. У 1938 - 1940 рр. Нікопольський технікум агромеліорації. Директором технікуму був С.І. Дідик.


З початком Великої Вітчизняної війни студенти двох груп старших курсів були направлені в Нікопольський аероклуб, де в терміновому порядку вивчали основи бойової авіації і парашутну справу. Молодші курси відправили на риття окопів у район Кривого Рогу. В 1944 році колишню агрошколу було перейменовано в Нікопольський агролісомеліоративний і будівництва малих гідроелектростанцій технікум. У ці важкі часи директором технікуму деякий час був Ф.С. Рудобашта, з 1946 по 1962 роки - Д.Ф. Бурлін, який збудував це приміщення та гуртожиток №1. В 1957 р. було відкрито відділення механізації сільського господарства. У 1967 році став спеціалізуватися на гідромеліорації і механізації сільського господарства, в 1968 р. його було реорганізовано в технікум гідромеліорації, механізації й електрофікації сільського господарства. З 1962 по 1991 роки директором був М.Г. Доброродній, який закінчив цей технікум у 1947 році. Він зробив великий внесок в зростання його матеріально - технічної бази: будівництво лабораторій, гуртожитку №2, їдальні.


Сьогодні це вже вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації, директором якого ось уже більше 15 років є Відміник аграрної освіти України 3-го ступеню Свінтозельський О.О. Коледж має 96 аудиторій, лабораторій та кабінетів, навчально - виробничі майстерні, 2 гуртожитки, пункт технічної діагностики, навчальний полігон 7 га, 2 комп'ютерних кабінети на 35 місць. Є тут і змістовна бібліотека на 90 тис. примірників - книг, музей бойової та трудової слави, кабінет технічної творчості. У коледжі працює 51 викладач з вищою освітою, 30 інженерів різних спеціальностей. В цьому році відкрито електронну бібліотеку, яка приєднана до Інтернету. Сьогодні коледж готує техніків - механіків з експлуатації й ремонту автотракторної та с/г техніки з 1992 - 1993 рр. техніків - землевпорядників.


За роки існування навчального закладу підготовлено більше 15 тис. спеціалістів.

Факультети:

Спеціальності:

Коледж готує фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за спеціальностями:

5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» кваліфікації технік-механік;

5.08010102 «Землевпорядкування» кваліфікації технік-землевпорядник.

Факультеты и специальности

Условия поступления

Особи з базовою загальною середньою освітою приймаються на перший курс денного відділення коледжу для навчання за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти за спеціальністю «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва». Особи з повною загальною середньою освітою приймаються на денне відділення коледжу за спеціальністю «Землевпорядкування». Особи з повною загальною середньою освітою приймаються на перший курс заочного відділення коледжу для навчання за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста за спеціальністю «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости