Дніпропетровський політехнічний коледж
Build1
Голосовать:
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Ініціатором створення нашого коледжу є академік Л.В.Пісаржевський, який особисто розробив навчальні програми з ряду спеціальних предметів і в перші роки існування коледжу проводив заняття з учнями. За роки існування підготовлено майже 20тис. фахівців для народного господарства країни.


Сьогодні Дніпропетровський політехнічний коледж – сучасний вищий навчальний заклад, оснащений всім необхідним для якісної підготовки фахівців. Понад 700 студентів, які навчаються на денному і заочному відділеннях, мають можливість оволодівати знаннями в майе 70 кабінетах і лабораторіях, які розміщені в двох навчально-лабораторних корпусах, загальною площею понад 1200 кв. метрів.


В навчальному закладі працює високопрофесійний педагогічний колектив, в якому гармонійно поєднується досвід і високий професіоналізм викладачів з енергією, ініціативою і творчим пошуком педагогів. Гордістю коледжу є викладачі, які працюють в ньому довгий час.


Починаючи з 1993 року близько 60 випускників коледжу отримують щорічно можливість продовжити навчання на бюджетній основі з 2-3 курсів Українського Державного хіміко-технологічного університету, і хімічного факультету Дніпропетровського національного університету, з якими коледж уклав комплексні договори про співпрацю.


Стратегічні питання організації виховної роботи визначені і розроблені в Концептуальних засадах виховання і гуманітаризації освіти коледжу: • Програма соціально-психологічного моніторингу під завдання навчальної і виховної роботи.

 • Програма запровадження системи валеологічного, екологічного і фізичного виховання студентів; аспекти культури, освіти, просвіти і її практичної реалізації.

 • Програма національного виховання студентів коледжу.


Підґрунтям успішної реалізації програм є творча співпраця коледжу з визнаними науково-методичними центрами: Інститутом природокористування і екології НАН України, кафедрами соціальної психології і педагогіки Дніпропетровського національного університету, Центром функціональної діагностики і психології Дніпропетровської медичної академії та інших. Активними учасниками цих програм є студенти коледжу, які охоче працюють у молодіжній громадській екологічній організації «ЕХО», гуртках – «Соціальна психологія», «Волонтерський рух», «Екологічний моніторинг», художньої самодіяльності, театрі – КВК «Олімп», шоу – балеті «Чойс».


В коледжі працюють сім спортивних секцій. Спортивні команди є переможцями і призерами республіканських, обласних і міських змагань з волейболу (дівчата), баскетболу, футболу, гирьового спорту, легкої атлетики.


Чітке розуміння сучасних проблем, тенденцій розвитку національної освіти і виховання, творча робота колективу над їх вирішенням дозволяє з обґрунтованим оптимізмом дивитись у майбутнє нашого навчального закладу.


Коледж має гуртожиток для проживання 300 студентів. Для розвитку творчих здібностей, організації вільного часу, задоволення потреб та інтересів студентів працює Студентський клуб, в якому панує атмосфера творчості. В клубі проводяться вечори відпочинку, різноманітні конкурси, диспути, свята, які покращують всебічний розвиток кожного студента.


Сторінки історії: • 1924рік – в м.Катеринославі створено хіміко-технічну профшколу, яка стала базою для створення хіміко-технологічного інституту і коксо-хімічного технікуму.

 • 1930рік – постановою Ради Народних Комісарів УРСР створено Дніпропетровський коксо-хімічний технікум.

 • 1960рік – постановою Ради Міністрів УРСР наш навчальний заклад перейменовано в Дніпропетровський хіміко-механічний технікум.

 • 1991рік – наказом Міністерства хімічної і нафтогазопереробної промисловості СРСР технікум було перейменовано в Дніпропетровський політехнічний коледж.

Факультети:

Спеціальності:

- обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості;
- монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва;
- виробництво високомолекулярних сполук;
- виробництво виробів і покрить із полімерних матеріалів ;
- аналітичний контроль якості хімічних сполук ;
- організація виробництва ;
- прикладна екологія.

Факультеты и специальности

Условия поступления

Етапи вступної компанії
Денна форма навчання
Навчання без відриву від виробництва

вступники на основі освіти

базової загальної середньої
повноїзагальної середньої
повної загальної середньої

Початок прийому заяв та документів
1 липня 2011 року
11 липня 2011 року

Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають складати вступні випробування, що проводить вищий навчальний заклад
22 липня 2011 року
22 липня 2011 року

Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань.


31 липня 2011 року
08 серпня 2011 року

Строки проведення вищим навчальним закладом вступних екзаменів.
23 – 31 липня 2011 року
23 – 31 липня 2011 року

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників
не пізніше 1 серпня 2011 року
08 серпня 2011 року

Терміни зарахування вступників
за державним замовленням - не пізніше 10 серпня; за кошти фізичних та юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму підготовки (спеціальності) - не пізніше 25 серпня
за державним замовленням - не пізніше 18 серпня; за кошти фізичних та юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму підготовки (спеціальності) - не пізніше 25 вересня

 

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости