Дніпропетровський інститут міжрегіональної академії управління персоналом
Fasad
Голосовать:
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 3

Минуло майже п'ятнадцять років як у Дніпропетровську почав діяти Навчально-консультаційний центр Міжрегіональної Академії управління персоналом. Це був один з перших навчальних центрів МАУП в Україні. Статус філії наданий йому в 1998 році.У 2005 році філія перетворилась на Дніпропетровський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом.В інституті шість кафедр: кафедра економіки і підприємництва, кафедра права, кафедра менеджменту,  кафедра українознавства та гуманітарних дисциплін, кафедри практичної психології, кафедра природничо - наукової підготовки. Викладачі, поряд з читанням лекцій, ведуть науково-дослідну роботу, займаються розробкою посібників, написанням наукових статей.До послуг тих, хто навчається у Дніпропетровському інституті - комп’ютерні класи, бібліотека з читальним залом, спортивний зал. У бібліотеці встановлено програму, яка значно спрощує доступ до каталогів і роботу з книгами. Кожен студент має можливість відвідувати театральну студію, займатися в секції шейпінгу, а також брати участь у загальних заходах МАУП, які проводяться в Києві та різних містах України – конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях. Суспільне і культурне життя студентів денного відділення – це зустрічі з поетами Дніпропетровщини, і відвідування театрів, музеїв, і матчеві зустрічі з викладачами, і участь і КВВ та святкових виставах.Всі студенти Дніпропетровського інституту щосеместрово отримують комплект навчально-методичної літератури як у формі звичайних  підручників, так і на CD дисках (без додаткової оплати). Навчальні кабінети і лабораторії обладнані устаткуванням, що дозволяє використовувати в навчанні сучасні інформаційні технології. Має ДІ МАУП й доступ до  комп'ютерної мережі Інтернет. Успішно вирішуються і побутові проблеми.72 студенти – таким був перший набір у 1994 році. А перший захист дипломних робіт відбувся у 1996 році, дипломи були вручені 41 випускнику. У 2008 році випускниками інституту стало 567 чоловік.Всі, хто закінчує ДІ МАУП, одержують два дипломи - державного зразка і диплом, оформлений відповідно до вимог міжнародно – правових норм, що дає можливість отримати роботу за фахом або продовжити навчання в багатьох країнах світу. Серед наших випускників – підприємці, керівники банків і підприємств, головні бухгалтери, менеджери малого і середнього бізнесу, службовці високих рангів, юристи державних та приватних фірм, співробітники правоохоронних органів та ін. Вони працюють не тільки в Україні, а також  в багатьох країнах світу - у Бельгії, Англії, Німеччині, Франції, Ізраїлі, Австралії та інших країнах.Ті, хто прийде навчатися до Дніпропетровського інституту МАУП, одержать  не лише глибокі знання, а й створять основи своєї майбутньої кар'єри.

Факультети:

Спеціальності:

 • менеджмент організацій (менеджмент підприємницької діяльності);
 • фінанси і кредит (міжнародна економіка та банківська справа);
 • правознавcтво (комерційнe тa трудовe пpаво);
 • пcихологія (пpактична пcихологія);
 • маркeтинг (промиcловий маркeтинг; міжнаpодний маркeтинг тa рeклама).

Факультеты и специальности

Условия поступления

Для вступу на спеціальності "Управління персоналом і економіка праці", "Банківська справа", "Маркетинг", "Фінанси" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- математика або основи економіки.

Для вступу на спеціальність "Правознавство" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- основи правознавства.

Для вступу на спеціальність "Психологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- біологія.

Для вступу на спеціальність "Менеджмент організацій" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- математика, основи економіки або вступне випробування з іноземної мови.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости