Економіко-правовий факультет Одеської національної юридичної академії
Nopicture
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 4

Одеська національна юридична академія (ОНЮА) на сьогодні є центром юридичної освіти в Україні. Навчальний заклад готує фахівців за IV рівнем акредитації, на підставі рішення, яке прийняла Державна акредитаційна комісія Міністерства освіти. Наприкінці 1999 року ОНЮА було визнано кращим юридичним навчальним закладом в Україні.

У Сімферополі в середині 2000 р. був заснований економіко-правовий факультет ОНЮА. Економіко-правовий факультет ОНЮА - окремий структурний підрозділ Академії, у якого є ліцензія Міністерства освіти і науки України (АА 903151 від 13 травня 2004 діюча до 2014 р.). Тут на факультеті займаються підготовкою випускників за напрямом «Право», спеціальності - «Правознавство» (кваліфікація спеціаліст - юрист).

Після закінчення факультету видають випускникам дипломи про отримання вищої юридичної освіти держзразка кваліфікації бакалавр, спеціаліст. Диплом дійсний не тільки на території України, але і навіть за кордоном, після того як буде пройдена процедура нострифікації. Сфери, де випускники економіко-правового факультету ОНЮА можуть реалізувати себе, різноманітні і престижні: державне будівництво та управління, органи державної влади, правова діяльність у державних і підприємницьких структурах, органи місцевого самоврядування, митні, судові, податкові, правоохоронні та інші органи влади.

Економіко-правовий факультет ОНЮА займає кілька навчальних корпусів, має комп'ютерний клас, обладнаний сучасними інформаційними теології, також є кабінет іноземних мов, обладнаний аудіо та відео технікою. Факультет має чудову бібліотеку, яка налічує більше двох тисяч примірників літератури навчальної спрямованості, а також більше тридцяти періодичних. Фонд бібліотеки своєчасно оновлюється виданнями юридичної та навчальної літератури.

Студенти постійно беруть участь у науково-дослідних роботах під керівництвом викладачів. Також учні постійно виступають з доповідями і повідомленнями на конференціях наукової спрямованості.

Викладають студентам не тільки науково-педагогічні працівники та науковці академіки факультету, а й працівники, які «за плечима» мають багатий практичний досвід роботи в правоохоронних органах та судовій системі.

Факультети:

Спеціальності:

Правознавство.

Факультеты и специальности

Условия поступления

1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.


2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.


3. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю 7.03040201 “Правознавство” приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за напрямами 6.060101 “Правознавство”, 6.030401 “Право”, 6.030402 “Правознавство”.


На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за напрямом “Специфічні категорії” спеціальності 7.18010011 “Інтелектуальна власність” приймаються особи, які здобули базову або повну вищу освіту за будь-яким напрямом або спеціальністю підготовки.


4. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за спеціальністю 8.03040201 “Правознавство” приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за напрямом 6.060101 “Правознавство” (або напрямами підготовки 6.030401 “Право”, 6.030402 “Правознавство”) або спеціаліста за спеціальністю 7.060101 (лише на заочну форму факультету заочного та вечірнього навчання) чи здобули повну вищу юридичну освіту до запровадження ступеневої освіти.


На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за напрямом “Специфічні категорії” спеціальностей 8.18010011 “Інтелектуальна власність”, 8.18010015 “Консолідована інформація”, 8.18010012 “Управління інноваційною діяльністю” приймаються особи, які здобули базову або повну вищу освіту за будь-яким напрямом або спеціальністю підготовки.


Прийом на підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня магістра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста здійснюється за кошти фізичних (юридичних) осіб.


5. На навчання до Інституту підготовки професійних суддів при Университеті  (далі – ІППС) для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за спеціальністю 7.060101 “Правознавство” або повну вищу юридичну освіту до запровадження ступеневої освіти. Вступники з числа осіб, які мають стаж роботи в галузі права не менш як півтора роки та рекомендацію Вищої ради юстиції, Державної судової адміністрації України або Вищого адміністративного суду України вступають на денну форму навчання за державним замовленням.


6. Університет приймає на старші курси (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки.


7. Університет здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости