Керченський економіко-гуманітарний інститут Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського
Keg
Голосовать:
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 3

Керченський економіко-гуманітарний інститут, який є структурним підрозділом університету, створений в 2000 р. на базі Керченського навчального науково-консультаційного центру ТНУ ім. В. І. Вернадського. У цьому величезна заслуга ректора університету Багрова Н.В. і директора інституту Пономарьової В.П., з ініціативи та за безпосередньої участі якої в 1996 р. у м. Керчі було створено це вищий навчальний заклад, що здійснював підготовку фахівців у галузі економіки, менеджменту, юриспруденції та іноземної філології.

       Відкриття інституту дало можливість
задовольняти свої освітні запити значно більшогму контингенту молоді, тому що стало можливим отримувати університетську освіту безпосередньо за місцем проживання.

 2000р. для випускників шкіл, ліцеїв та гімназій міста пам'ятний не лише реорганізацією УНКЦ до інституту, але і відкриттям нових спеціальностей, більшість з яких керченська молодь могла отримати лише в інших містах Криму та Україні:

   1. українська мова та література,
   2. англійська мова та література,
   3. екологія та охорона навколишнього середовища,
   4. фінанси,
   5. психологія
   6. фізична реабілітація.

      В інституті створені комфортні умови для навчання і відпочинку студентів. Навчання студентів здійснюється в прекрасно обладнаних усім необхідним, лабораторіях, аудиторіях, кабінетах.

       Розвиток матеріально-технічної та навчально-методичної баз, формування професорсько-викладацького складу, участь у навчальному процесі висококваліфікованих фахівців головного вузу дозволило молодим керчанам і випускникам шкіл східного регіону Криму отримувати обрану спеціальність, як на заочній так і на денній формі навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнями «бакалавр» і «спеціаліст».

       Неможливо переоцінити значення появи цього державного вузу в м.Керчі, що дозволило не тільки поліпшити соціальну захищеність підростаючого покоління, а й вирішувати питання забезпечення кадрами, настільки необхідними місту, східному регіону Криму і Україна. Про це свідчить той факт, що в інституті в даний час навчається понад 1400 студентів не тільки з м.Керчі, а й з міст Феодосія, Щолкіно, Київ, Одеса, Ялта, смт Леніно, сіл Багерово, Чистопілля, Марфівка, Горностаївка, Ново -Миколаївка, Челядінове, Завітне, Глазовка та ін

       Наскільки затребувані випускники інституту, можна судити з досить красномовному переліку місць їхньої роботи: середні загальноосвітні школи, КЕГІ ТНУ ім. В. І. Вернадського та інші вузи м. Керчі, міськвиконком, УЖКГ, банки, УВС України в Криму, громадянська виконавча служба, ДАІ, міська дитяча кімната міліції, міський суд, митниця, завод «Корал», Керченський залізорудний комбінат, Керченський рибний порт, Морський торговельний порт, фірми «Консоль» і «Інтерфлотуніверсал», а також установи, фірми та організації різних форм власності Криму (Феодосія, Щолкіне, Леніне, села східного регіону), Україна (Київ, Львів) та СНД (Москва, Санкт -Петербург).

       За час існування інституту створена бібліотека навчальної, довідкової та художньої літератури українською, російською, англійською та німецькою мовами, постійно поповнюється база електронної бібліотеки. Наявність в інституті 3-х комп'ютерних класів, один з яких представляє собою спеціалізований комп'ютерний лінгафонний кабінет для проведення практичних занять з іноземних мов, обширною аудіо-та відеотеки, електронної пошти та Internet значно розширюють можливості отримання і засвоєння навчального матеріалу.

         На всіх кафедрах інституту йде інтенсивна робота по розробці навчально-методичних матеріалів відповідно до навчальних планів, оформленню профільних спеціалізованих кабінетів, організації та проведення наукових досліджень. За час існування інституту по більшості навчальних дисциплін розроблені методичні вказівки та рекомендації, за результатами науково-дослідних робіт опубліковано десятки статей. Обладнані кабінети геології, екології, української, англійської та німецької мов і літератури, психології, функціональної діагностики, лабораторія біохімії, масажний кабінет і тренажерний зал для проведення практичних занять.

      У навчальному процесі інституту беруть участь доктора наук, кандидати наук, аспіранти та здобувачі на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Відмінною рисою викладачів КЕГІ ТНУ є їхня активна участь в організації та роботі наукових та науково-практичних міських, кримських, українських та міжнародних конференцій, симпозіумів, програм, проведенні навчальних постійно діючих семінарів для студентів керченських вузів та вчителів загальноосвітніх шкіл.

       Педагоги інституту приділяють велику увагу вихованню та організації вільного часу студентів. Куратори студентських груп контролюють навчальну діяльність студентів, керують суспільно корисною працею, беруть активну участь в організації та проведенні студентського дозвілля.

        Студентське життя інституту насичена і різноманітна. У підготовці та проведенні вечорів беруть участь студенти всіх спеціальностей. Англійський театр, створений викладачами кафедри англійської філології, об'єднує тих, хто знає і любить театр і англійська мова. Любителі поезії та літературної творчості пробують свої сили в «Студентському альманасі». Спортивні команди інституту щорічно займають призові місця у міських та студентських спартакіадах з шахів, настільного тенісу, баскетболу, волейболу, футболу, у змаганнях з техніки пішохідного туризму і в легкоатлетичній естафеті. А все разом з юнацьким ентузіазмом беруть участь у трудових десантах і з не меншим запалом танцюють на інститутських дискотеках.

       Перспективний план розвитку інституту включає подальше формування професорсько-викладацького складу, розвиток навчально-методичної та матеріально-технічної баз, вдосконалення інфраструктури інституту, розширення спектру інноваційних технологій, що використовуються в навчальному процесі і т. д.

       Враховуючи той факт, що за такий короткий термін, працюючи з повною самовіддачею в атмосфері творчої співпраці, колектив інституту зміг створити престижний вуз, можна з упевненістю сказати, що у КЕГІ ТНУ попереду серйозні перспективи і багатообіцяюче майбутнє

Факультети:

Факультети:

Філологічний факультет

Факультет іноемної філології

Географічний факультет

Факультет фізичної культури

Факультет психології

Економічний факультет

 

Спеціальності:

Філологічний факультет

 • 6.020303 – «Українська мова та література», спеціализація:  мовознавство, літературознавство. 

Факультет іноемної філології

 • 6.020303 – «Англійська мова та література»

Географічний факультет

 • 6.040106 – «Екологія,  охорона навколишнього середовища і сбалансоване природокористування», спеціалізація: териториальне планування  і екологічний аудит

Факультет фізичної культури

 • 6.010203 – «Здоров’я людини», спеціалізація: масаж 

Факультет психології

 • 6.030102 – «Психологія», спеціалізація: загальна психологія

Економічний факультет

 • 6.030508 – «Фінанси і кредит», спеціалізація: фінанси підприємства, банковскі операції

 

Факультеты и специальности

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости