Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"
Top_right
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 4

Історія нашого інституту – одна із славних сторінок історії військ зв’язку незалежної України.


Історія споруд і приміщень нашого військового навчального закладу бере свій початок ще з років Північної війни, коли за наказом Російського імператора Петра І був зроблений перший проект Київської фортеці.


В 1835 році було розпочато будівництво оборонної казарми на 2 батальйони для розміщення військових кантоністів. Це були навчальні заклади нижчого розряду. Навчались в таких закладах діти солдат, які служили до 25 років.


В 1839 році двоповерхова будівля була завершена і стала експлуатуватись. В подальшому і стала тим найважливішим форпостом, на базі якого формувались військові навчальні заклади різних епох за перебігом подій в історії України.


1865 за наказом імператора Олександра ІІ було засновано Київське піхотне юнкерське училище.


В 1897 році училище було перейменовано з Київського піхотного юнкерського училища в Київське військове училище.


10 жовтня 1915 року імператором велено іменувати як 1-ше Київське Костянтинівське військове училище.


5 листопада 1917 року особовий склад Київського Костянтинівського військового училища покинув Київ.


20 листопада 1917 за наказом Генерального секретаря з військових справ Симона Петлюри була розгорнута перша українська військова юнацька школа. Школі було присвоєно ім’я гетьмана Богдана Хмельницького. Розташувалась на території Костянтинівського військового училища. В січні 1918 року війська червоногвардійців загрожували захопленням столиці Української Республіки. Юнкера з 1-ї української військової юнацької школи взяли активну участь у боях з червоногвардійцями, зокрема в бою під Крутами, захищаючи Центральну Раду.


1 березня 1919 року Реввоєнрадою республіки затвердили штати інженерних курсів по підготовці по підготовці командного складу Робітничо-Селянської Червоної Армії. Спочатку курси знаходились у Москві. Офіційно днем створення інституту прийнято вважати цю дату.


1920 року – Московські курси прибули до міста Києва і розташувались на Печерську по вул. Московська, буд. 5. Теперішня адреса вул. Московська 45/1.


11 серпня 1920 року Московські інженерні курси були перейменовані на другі Київські інженерні курси.


В 1921 році другі Київські інженерні курси було перейменовані в третю Київські військово-інженерну школу командного складу.


1924 року третя Київська військово-інженерна школа була переформована в Київську військову школу зв’язку (в 1926 році отримала найменування ім. М. І. Калініна).


6 березня 1937 року школа зв’язку перейменована в Київське військове училище ім. М. І. Калініна.


У липні 1941 року училище було евакуйоване до міста Красноярськ.


У червні 1944 року прибули перші ешелони з курсантами до міста Києва.


З 1-го червня 1966 року училище одним з перших перейшло на штат вищого військового інженерного училища зв’язку і вступило в новий етап свого розвитку.


Кабінет Міністрів України постановою за №490 від 19 серпня 1992 року утворив Інститут управління і зв’язку на базі Київського вищого військового двічі Червонопрапорного інженерного училища зв’язку ім. М. І. Калініна і Київського вищого інженерного радіотехнічного училища ППО імені маршала авіації О. І. Покришкіна.


Постановою №269 від 22 березня 2001 року Кабінету Міністрів України було створено ВІТІ НТУУ «КПІ», який існує по теперішній час.


Постановою Кабінету Міністрів за №666 від 26 квітня 2007 р. Включити науковий центр в склад ВІТІ НТУУ «КПІ».


Постановою Кабінету Міністрів від 6 червня 2007 р. Полтавський військовий інститут зв’язку став організаційним і навчально-науковим структурним підрозділом ВІТІ НТУУ «КПІ»


Факультети:

Військовий коледж сержантського складу

Полтавський військовий інститут зв’язку

 Науковий центр зв’язку та інформатизації ВІТІ НТУУ "КПІ"

 Відділення підготовки фахівців за контрактом

Факультети:

 • Факультет телекомунікаційних систем та мереж
 • Факультет інформаційних технологій в системах управління
 • Факультет засобів військового зв’язку
 • Факультет військової підготовки

 

 

 


Спеціальності:

 • Інформаційні управляючі системи та технології спеціального призначення;
 • Комплекси, системи та засоби автоматизації управління військами і озброєнням.
 • Телекомунікаційні системи та мережі;
 • Інформаційні мережі зв’язку;
 • Системи та комплекси військового зв’язку;
 • Управління діями підрозділів із засобами військового зв’язку;
 • Безпека інформації у спеціальних інформаційних системах;
 • Організація захисту інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки.

 

Факультеты и специальности

Условия поступления

До Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (далі – ВІТІ НТУУ "КПІ") приймаються громадяни України які мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.


Прийом до ВІТІ НТУУ "КПІ" здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.


Вимоги до рівня освіти вступників


1. ВІТІ НТУУ "КПІ" здійснює підготовку громадян для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу у Збройних Силах України. На навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" за денною формою приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту та відповідають установленим вимогам проходження військової служби: • цивільна молодь віком від 17 років до 21 року, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік початку військової служби;

 • військовослужбовці строкової військової служби, військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, та військовозобов'язані віком до 23 років, які мають повну загальну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу.


2. ВІТІ НТУУ “КПІ” здійснює прийом на навчання для здобуття базової вищої освіти за заочною формою навчання військовослужбовців військової служби за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу, які мають повну загальну середню освіту, відповідно до вимог спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України про організацію прийому до вищих навчальних закладів у 2011 році.


3. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста, магістра приймаються курсанти (студенти) ВІТІ НТУУ “КПІ”, що успішно склали державну атестацію та здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр.


 


Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости