Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні"
00000111
Голосовать:
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 4Українсько-американський гуманітарний інститут “Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні” (ВМУУ) був заснований у 1997 році і з того часу стрімко зростає. Ми пишаємося тим, що стали першим спільним вищим навчальним закладом в Україні, який поєднує найкращі елементи бізнес-освіти в Україні та США.Головним завданням ВМУУ є створення стимулюючого освітнього середовища для студентів та викладачів. Пріоритетним напрямом освітньо-професійних програм університету є сфера міжнародного бізнесу, а навчальний план складений з метою задовольнити потреби студентів XXI століття.


 Як відомо, в Україні зараз існує багато державних та приватних вищих навчальних закладів, які готують кадри для сфери бізнесу. Але що відрізняє наш університет від усіх інших?


  1. По-перше, ВМУУ є єдиним вищим навчальним закладом в Україні, що пропонує спільну українсько-американську освітньо-професійну програму на здобуття ступеня бакалавр та магістр зі спеціальності “Управління бізнесом” (диплом міжнародного зразка) та ступеня бакалавр та магістр зі спеціальності “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності” (диплом державного зразка). 

 2. Студенти, які закінчили спільну українсько-американську освітньо-професійну програму, отримують два дипломи: міжнародний диплом зі спеціальності “Управління бізнесом” та диплом державного зразка зі спеціальності “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”. По-друге, наші викладачі є висококваліфікованими професіоналами у сфері бізнесу та маркетингу. Кожного року ВМУУ запрошує як викладачів університету видатних спеціалістів з програми академічних обмінів імені Фулбрайта, Корпусу миру в Україні та професорів відомих університетів США. По-третє, ВМУУ є одним з перших університетів, що запропонував очно-дистанційну та дистанційну форми навчання та постійно удосконалює та впроваджує нові методики навчання. Окрім того, ВМУУ співпрацює із зарубіжними школами бізнесу (Міжнародний Університет Шіллера (Лондон, Велика Британія), Український Вільний Університет (Мюнхен, Німеччина)), а також співпрацює із відомими українськими університетами, а саме в їх індивідуальних та дослідницьких проектах; проводить спільні програми з університетами Китайської Народної Республіки.       


 


ВМУУ консультує своїх студентів з приводу написання резюме, проходження інтерв’ю при працевлаштуванні та інших важливих питаннях. Так як міжнародні організації, які працюють в Україні підтримують ВМУУ, наші студенти мають чудові можливості пройти практику та отримати життєвий досвід у провідних українських та міжнародних компаніях, а також у різних державних установах. До того ж наші студенти постійно зустрічаються з представниками провідних українських, міжнародних компаній, політичних та адміністративних організацій, членами Американської Торгівельної Палати, представниками дипломатичних місій та закордонних посольств в рамках роботи „Майстер-клас”.
Щодо студентського життя у ВМУУ, то воно дуже цікаве та різноманітне. Це не лише практичні заняття та лекції, а й наукові та дослідницькі проекти, участь у щорічних  спортивних та культурних заходах та фестивалях, організованих нашим університетом. Також студенти ВМУУ випускають щотижневу газету, з якої можна дізнатися про новини світу, країни та університету, а також це непоганий стимул авторам статей розкрити свої можливості. Більше того, наші студенти та викладачі організовують та святкують різноманітні українські та міжнародні свята. Студенти організовують та проводять розважальні програми англійською мовою – концерти, ігри, змагання та дискотеки. Також для студентів ВМУУ організовуються численні поїздки та екскурсії по Україні та інших країнах.


Досягнення наших студентів – це запорука успіху навчання у ВМУУ. Кожного року ми проводимо олімпіаду з ділової англійської мови для випускників середніх шкіл, ліцеїв та гімназій, які збираються здобути знання для майбутньої роботи у сфері бізнесу. Переможці олімпіади отримують 100%, 75% та 50% знижки в оплаті за навчання у ВМУУ.


ВМУУ відкритий для студентів з різних культурних та соціальних витоків. Ми також раді бачити студентів з інших країн, забезпечуючи їх всіма умовами для навчання та проживання. Частка іноземних студентів, які навчаються в нашому університеті складає  10% від загальної кількості студентів.


Підводячи підсумки, ми можемо акцентувати на тому, що навчання у ВМУУ – це освіченість та життєвий досвід, що дозволять молодій людині дослідити свій потенціал та підготуватися до викликів сьогодення

Факультети:

Факультет менеджменту

Спеціальності:

 • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності (українська програма)
 • Вusiness administration (американcька прогpама).

Факультеты и специальности

Условия поступления

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1/9 від 03.11.2010 р. «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України» приймальна комісія УАГІ ВМУУ допускає до участі в конкурсі щодо вступу на навчання вступників, які подають сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти їх знань з таких предметів:

для вступників на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання

Напрями підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра

Перелік конкурсних предметів (вступних екзаменів, творчих конкурсів)

Статус предмета

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або зарахування на навчання поза конкурсом, за співбесідою

Менеджмент

1. Українська мова та література

Непрофільний

124

2. Математика

Непрофільний

124

3. Англійська мова або географія

Профільний

124


для вступників на основі повної загальної середньої освіти за заочною формою навчання

Напрями підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра

Перелік конкурсних предметів (вступних екзаменів, творчих конкурсів)

Статус предмета

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або зарахування на навчання поза конкурсом, за співбесідою

Менеджмент

1. Українська мова та література

Непрофільний

124

2. Математика

Непрофільний

124

3. Англійська мова або географія

Профільний

124До УАГІ ВМУУ приймаються студенти незалежно від раси та віросповідання, які мають закінчену середню освіту із задовільним середнім балом атестата і ґрунтовними знаннями з англійської мови. 

Американські викладачі проводять лекційні та семінарські заняття з урахуванням того, що студенти володіють необхідними мовними знаннями. 


 Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости