Вінницький медичний коледж ім. акад. Д. К. Заболотного
Vmkbuild_001
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 2

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного займає почесне місце. Його 85-річний Ювілей співпадає з 15 річницею Незалежності України.


Творча праця всіх членів педагогічного колективу та допоміжного персоналу, історичні традиції дозволили створити добру навчально-матеріальну і наукову бази для підготовки спеціалістів високого ґатунку для практичної охорони здоров’я. За 85 років існування навчального закладу змінювався керівний склад та склад педагогічних кадрів, співпрацівників, але всі вони прагнули покращити умови для навчання, розвитку кожної особистості в отриманні найгуманнішої професії медичного працівника тисячам студентів, нашим випускникам.


Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного є вищим навчальним закладом освіти з правом здійснення освітньої діяльності за I-II рівнями акредитації. Коледж розташований в 2-х навчальних корпусах, має сучасну навчально-матеріальну базу, 2 студентських гуртожитки, працюють 2 спортивних зали з тренажерами, В навчальних корпусах діють дві їдальні, 2 актові зали, дискоклуб з необхідною музичною та відео - технікою.


Коледж забезпечений найсучаснішим матеріально–технічним обладнанням, яке є в достатній кількості і дозволяє готувати фахівців на високому рівні. Навчально–матеріальна база коледжу постійно вдосконалюється, оновлюється. Навчальні кімнати у лікувально–профілактичних та санітарно–епідеміологічних установах міста мають методичне забезпечення та все необхідне для відпрацювання і закріплення практичних навичок.


В коледжі створений технічний центр, який об’єднує в собі: відділ комп’ютерного забезпечення, відділ оперативної поліграфії та відділ створення навчальних відеофільмів. Діюча телестудія обладнана професійною знімальною апаратурою та відеомонтажним обладнанням, дає можливість здійснювати коледжні телепередачі. Сучасне устаткування малої поліграфії дає змогу забезпечувати навчальний процес необхідним роздатковим методичним навчальним та науковим матеріалом. Кабельна мережа та спеціальне технічне оснащення кабінетів допомагає оперативно використовувати наявний фонд відеофільмів на теоретичних та практичних заняттях.


В коледжі діє підлітковий клуб, в якому працюють різноманітні гуртки художньої самодіяльності, проводяться тематичні вечори та вечори відпочину.

Факультети:

Спеціальності:

1) Лікувальна справа (фельдшер; ДЗ, К; т.н. — 2,5 роки).

2) Ліку­вальна справа (помічник лікаря-бакалавр; ДЗ; т.н. — 4 роки).

3) Сестринська справа (ме­дична сестра; ДЗ, К; т.н. — 2 роки).

4) Сестринська справа (медсестра-бакалавр; ДЗ; т.н. — 4 роки).

5) Лабораторна діагностика (фельдшер-лаборант; ДЗ; т.н. — 2 роки).

6) Акушерська справа (акушерка; ДЗ, К; т.н. — 2,5 роки).

7) Медико-профілактична справа (санітарний фельдшер; ДЗ, К; т.н. — 2,5 роки).

8) Стоматологія ортопедична (зубний технік; ДЗ, К; т.н. — 2 роки).

9) Сестринська справа (ВФН; медсестра-бакалавр; ДЗ; т.н. — 3 роки).

ДЗ — держзамовлення; К — контракт.

Факультеты и специальности

Условия поступления

1.  На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, приймаються особи з повною загальною середньою освітою.


2.  На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.


3.  Вінницький медичний коледж ім.акад. Д.К. Заболотного приймає на перший курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки.


4. Вінницький медичний коледж  ім.акад. Д.К. Заболотного здійснює


прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом  Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які  повертаються після академічної відпустки.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости