Луцький базовий медичний коледж
Lbm
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 2

Луцький базовий медичний коледж засновано 15 жовтня 1944 року як фельдшерсько-акушерську школу. У 1954 році фельдшерсько-акушерська школа реорганізована в медичне училище. У 1955 році училище отримало приміщення по вул. Лесі Українки, 2. В 1978-1979 рр. господарським способом було добудовано їдальню та ряд навчальних приміщень. В 1997 році рішенням обласної ради передано приміщення на вул. Б.Хмельницького, 12, а у 2000 році рішенням обласної ради від 28.04.2000 р. №204 приміщення на вул. Кафедральній, 4.


В 1996 році згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України   училище отримало статус базового для медичних училищ Волинської області.


Розпорядженням Волинської державної адміністрації 2002 року училище реорганізоване у Луцький базовий медичний коледж.


З 2002 року здійснює підготовку бакалаврів зі спеціальності «Сестринська справа».


                Підготовка спеціалістів здійснюється у 3-ох навчальних корпусах, 15 аудиторіях, 26 кабінетах, 9 лабораторіях і 14 навчальних кімнатах на практичних базах. Кабінети і лабораторії обладнані сучасною комп’ютерною технікою, з метою розширення інформаційних можливостей здійснено підключення до глобальної системи Інтернет.


                Кваліфікований навчальний процес у коледжі забезпечують 59 штатних викладачів, серед яких 2 кандидати наук, 23 викладачі вищої категорії, 15 викладачів-методистів. Серед викладачів сумісників – досвідчені спеціалісти практичної медицини, 7 кандидатів наук.


У коледжі навчається 785 студентів, у 2010 році студентами коледжу стали 240 колишніх школярів.


                Колектив навчального закладу має вагомі здобутки у навчально-методичній, виховній роботі, у зміцненні матеріально-технічної бази, підвищенні наукового рівня викладацького складу.


                Викладачі активно працюють над створенням підручників і навчальних посібників, написанням наукових статей, розробкою методичних рекомендацій, беруть участь у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних і міських науково-практичних конференціях і семінарах, залучають обдарованих студентів до науково-пошукової роботі у секціях наукового товариства. Найдосвідченіші викладачі очолюють обласні і регіональні методичні об’єднання.


                Кінцевим критерієм педагогічної праці є рівень професійних знань і умінь студентів. Практичне навчання майбутніх медичних спеціалістів проходить на базах лікувально-профілактичних закладів міста Луцька та області, в тісній співпраці з їх висококваліфікованим медичним персоналом. Це дає можливість максимально наблизити навчальний процес до практичної медицини.


                Свідченням високого професіоналізму викладачів коледжу є відзнаки на обласних виставках передових педагогічних технологій «Творчі сходинки педагогів Волині», «Інновації та досвід» і зайняті призові місця на Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності, одні з кращих в Україні показники за результатами ліцензійного іспиту Крок – М зі спеціальності «Сестринська справа». Зокрема у 2008 році студенти коледжу на Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності посіли призові місця зі спеціальності «Сестринська справа», «Лабораторна діагностика» і «Фармація», у 2009 році – призове місце зі спеціальності «Фармація».


                Серед студентів коледжу – призери обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.


                Плідність роботи педагогічного колективу підтверджується попитом на випускників коледжу на ринку праці, належним рівнем професійної підготовки.     

Факультети:

Навчальне відділення №1

Навчальне відділення №2

Вечірнє відділення

Спеціальності:

 • Лікувальна справа
 •  Акушерська справа
 • Лабораторна діагностика
 • Сестринська справа
 • Фармація

Факультеты и специальности

Условия поступления

<!-- -->

1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються особи з повною загальною середньою освітою.


2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.


3. Луцький базовий медичний коледж приймає на перший курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки.


4. Луцький базовий медичний коледж здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости