Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського
Vvk
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

  Вищий комунальний навчальний заклад «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського» заснований як педагогічна школа у 1939 році з метою підготовки педагогічних кадрів для роботи в новостворюваних українських школах західних областей України.


     Навчання першим слухачам школи перервала Велика Вітчизняна Війна. 20 липня 1944 року місто Володимир-Волинський звільнено від фашистської окупації, і уже з 24 липня до роботи приступає директор педагогічної школи Єрофеєв М.А.


     Перший випуск вчителів початкової школи в кількості 21 особи було здійснено у 1945 році. Відповідно до Постанови Ради Народних комісарів УРСР від 3 листопада 1944 року Володимир-Волинська педагогічна школа перейменована на педагогічне училище. З 1949 до 1961 року училище готувало вчителів фізичного виховання для семирічних шкіл Волинської та інших областей України. 
     В 1961 році проводиться набір в училище для підготовки вчителів початкових класів та вихователів дошкільних установ. Виконуючи державне замовлення, училище проводило прийом на базі середньої і семирічної шкіл. Розподіл і працевлаштування випускників здійснювалось в різні регіони України.
      У 1971 році постановою Ради Міністрів України від 7.05.1971р. № 203 училищу було присвоєно ім'я Агатангела Юхимовича Кримського з нагоди 100-річчя від дня народження всесвітньо відомого вченого, академіка АН України. 
       У 1993 році в училищі було відкрито нову спеціальність "Образотворче мистецтво". 18 жовтня 2005 року рішенням Волинської обласної ради педагогічне училище реорганізовано у педагогічний коледж. 


    Навчально-матеріальна база дає можливість чітко і злагоджено організувати навчально-виховний процес. Кабінети, комп'ютерні класи, лабораторії, навчальні майстерні обладнані необхідними засобами навчання, посібниками, підручниками. Для послуг студентів – гуртожиток, який забезпечує всіх бажаючих, їдальня, спортивний і актовий зали, бібліотека з читальним залом.


     Викладання навчальних дисциплін та практичну підготовку проводять 107 викладачів. З них 62 викладачі вищої кваліфікаційної категорії, 32 мають педагогічні звання «викладач-методист» та «старший викладач», 25 викладачів нагороджені званням «відмінник освіти». Педагогічний колектив постійно перебуває у творчому пошуку, націленому на забезпечення високої якості освіти випускників. На сьогодні 8 викладачів працюють над дисертаційними дослідженнями актуальних питань педагогічної науки, 1 викладач у 2010 році захистив десертацію та здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук. 
       Активні у пошуково-дослідницькій роботі і студенти. У навчальному закладі працює 9 секцій студентського наукового товариства. Із результатами своїх досліджень юні науковці виступають із доповідями на студентських конференціях університетів та коледжів Західної України. Радують їх здобутки і на студентських олімпіадах та конкурсах.


   Лише впродовж 2010 року студенти відзначалися як призери чи переможці в окремих номінаціях на Всеукраїнській студентській олімпіаді з трудового навчання (Селівончик Максим , Волинець Інна посіли ІІІ місця), Всеукраїнській студентській олімпіаді з педагогіки (Приступа Ірина та Демчук Аліна отримали грамоти за найкращий захист наукової роботи та високий рівень проведення виховного заходу), олімпіаді з іноземних мов серед педагогічних коледжів Західного регіону України (Загола Тарас – ІІ місце, Меньшикова Любов – ІІІ місце). Студент ІІ курсу Борис Олександр здобув перемогу у Всеукраїнському чемпіонаті з інформатики, Скок Катерина зайняла ІІІ місце в обласній олімпіаді з інформатики. Щорічно студенти є призерами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Студентка ІІІ курсу спеціальності Дошкільна освіта Сливка Ольга за результатами дослідницької роботи є співавтором посібника з впровадження у практику роботи дошкільних навчальних закладів методик Монтесорі. Майбутні вчителі образотворчого мистецтва – постійні учасники художніх виставок, виставок робіт декоративно-прикладного мистецтва.   

Факультети:

Відділи коледжу:

 • Дошкільної та початкової освіти і діловодства
 • Технологічної освіти та образотворчого мистецтва

Спеціальності:

 • 5.01010101 «Дошкільна освіта»,  
 • 5.01010201 «Початкова освіта»,
 • 5.01010301 «Технологічна освіта»,
 • 5.02020501 «Образотворче мистецтво»,
 • 5.02010501 «Діловодство»

Факультеты и специальности

Условия поступления

<!-- address.cjk { font-style: italic; }address.ctl { font-style: italic; } -->


 1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», приймаються особи з повною загальною середньою освітою.


 2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освтою.
 3. Коледж здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведения та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положения про порядок переведения, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України №245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускаеться лише у разі поновлення осіб, як повертаються після академічної відпустки.Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости