Відокремлений структурний підрозділ НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів»
Logo_0
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Серед багатства природи, у лісопарковій зоні розташований Боярський коледж екології і природних ресурсів Національного університету біоресурсів та природокористування України.


Він прожив славну історію і бере початок від практичної школи бджільництва, яка заснована 17 червня 1902 року «Височайшим повелінням Государя Імператора» про виділення п’яти десятин землі та 150 штук дубових та соснових колод Південно - російському товариству  бджільництва для будівництва школи у Збірно- Будаївський  лісовій дачі поблизу залізничної станції Боярка


Цьому передувало десять років цілеспрямованої і наполегливої діяльності членів відділу бджільництва на чолі з Олексієм Хомичем Андріяшевим.  У процесі створення бази,  з  2  жовтня 1902 року по 7 липня 1904 року, Практична школа бджільництва знаходилась в м. Києві по вул. Іванівський, 10, в найманому приміщенні


 Андріяшев О.Х. подарував школі  навчальну пасіку з 70 бджолами, бібліотеку, пасічницький музей, майстерні для виготовлення обладнання, склад з пасічницьким інвентарем і став довічним попечителем школи.


7 липня 1904 року  школа перебазувалась із Києва в Боярку.


 Після смерті О.Х. Андріяшева, 31 липня 1907 року, попечителем школи обирають Василя Федоровича Ващенка.


12 листопада 1909 року школі було присвоєно назву «Боярська практична школа бджільництва, садівництва та городництва ім. О.Х. Андріяшева».


У 1911 р навчальний заклад було реорганізовано у нижчу першорядну школу пасічництва, яка за 4 роки давала середню освіту.


У 1918 р. школа практичного бджільництва була реорганізована в Боярську пасічницьку професійну школу ім. П. І. Прокоповича.


У 1930 р. профшколу реорганізовано в Боярський сільськогосподарський технікум бджільництва та шовківництва.


30 листопада 1957р. в м. Києві створений Український республіканський заочний сільськогосподарський технікум. 21 серпня 1959 р. відповідно до наказу Міністерства сільського господарства УРСР № 780 Український республіканський заочний сільськогосподарський технікум переведений на базу Боярського сільськогосподарського технікуму.


Наказом по Міністерству сільського господарства і продовольства України № 84 від 11 березня 1997 р. в технікумі ліквідований навчально-методичний відділ із заочної освіти і його перейменовано в Боярський сільськогосподарський технікум.


Постановою Кабінету Міністрів України № 526 від 29 травня 1997 р. “Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів” технікум передано до сфери управління Національного аграрного університету /НАУ/ із збереженням юридичної особи.


Відповідно до наказу ректора Національного аграрного університету від 19 липня 2004 р. № 360 Боярський сільськогосподарський технікум реорганізовано і перейменовано на Боярський коледж екології і природних ресурсів, який є правонаступником технікуму у всіх сферах його діяльності.


Наказом ректора Національного аграрного університету від 20 січня 2005 р. № 22 на базі «Боярського коледжу екології і природних ресурсів НАУ» створено  Відокремлений структурний підрозділ Національного аграрного університету «Боярський коледж екології і природних ресурсів».


На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2008 року № 945 «Питання Національного аграрного університету» виданий наказ ректора університету про перейменування Відокремленого структурного підрозділу Національного аграрного університету «Боярський коледж екології і природних ресурсів» у Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярський коледж екології і природних ресурсів

Факультети:

Відділення:

 • ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ

Відділення економіки і управління створено в 2010 році на базі відділення «Аграрного менеджменту», яке розпочало підготовку фахівців в галузі управління в 1999 році. Головною метою відділення визначено завдання підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст». 

 • ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Відділення землевпорядкування розпочало свою роботу в 2009 році внаслідок реорганізації структури відділень денної форми навчання.

 • ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ

Відділення екології було створено у 2006 році на базі агрономічного відділення та готує техніків-екологів для роботи на промислових підприємствах, спеціалізованих екологічних та санітарно-екологічних установах з метою контролю та охорони навколишнього середовища.

 • ЛІСОВОГО ТА САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Відділення лісового і садово-паркового господарства створено в 2006 році та здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст».

 • ВІДДІЛЕННЯ ЗАОЧНОЇ ОСВІТИ

На відділенні ведеться підготовка фахівців за спеціальностями: «Агрономія», «Землевпорядкування» (спеціалізація «Правове регулювання земельних і майнових відносин»), «Прикладна екологія», «Організація виробництва» (аграрний менеджмент), «Зелене будівництво і садово-паркове господарство».

Коледж тісно співпрацює із багатьма підприємствами, організаціями і установами Київської та інших областей, які є базою для проведення практичного навчання студентів 


Спеціальності:

 • Оціночна діяльність
 • Організація виробництва
 • Землевпорядкування
 • Обслуговування програмних систем і комплексів
 • Прикладна екологія
 • Промислове квітництво
 • Лісове господарство
 • Зелене будівництво і садово-паркове господарствоФакультеты и специальности

Условия поступления

До  НУБіП України  приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту. Іноземці та  особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, а також яким надано статус біженця в Україні, приймаються у порядку, передбаченому для громадян України.


Прийом до  НУБіП України на всі освітньо-кваліфікаційні рівні здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.


Вимоги до рівня освіти вступників:


1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.


2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.


3. НУБіП України приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на 4визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости