Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій
Otk
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 2


10 березня 1930 року згідно з рішенням Центросоюзу та Союзпромхлібопекарства СРСР в Одесі було засновано технікум для підготовки техніків-технологів і техніків-механіків хлібопекарської промисловості під назвою "Всесоюзний технікум хлібопекарської промисловості". У 1933 році відбувся перший випуск фахівців: 75 техніків-технологів, 25 техніків-механіків.


1944 рік - технікум став називатися "Одеський технікум харчової промисловості" МХП України, розташований на вул. Хворостина, 28 до 1966 року. 1946 рік - відкрито механічне відділення. 1948 рік -відкрито заочне відділення. 1959 рік - знов було відкрито підготовку спеціалістів-виноробів, а в 1960-1961 роках - спеціалістів м'ясного, молочного та цукрового виробництв. 1960 рік відкрито вечірнє відділення, "Технологія цукристих речовин".


Навесні 1960 року почались роботи по будівництву нового учбового корпусу. 1964 рік - було розпочато підготовку студентів по холодильно-компресорним машинам і установкам, з 1967 року почалась підготовка техніків-плановиків.


1966 рік - технікум перейшов на нову учбову базу по вул. Фрунзе(Балківська), 54.


1970 рік - завершено роботу по будівництву учбового комплексу (З учбових корпусів, 2 гуртожитки). 1989 рік - почалась підготовка спеціалістів за спеціальністю "Технічне обслуговування та ремонт обчислювальної техніки", а у 1992 році введено спеціальність "Комерційна діяльність". Наказом Держхарчопрому УРСР № 249 від 19.12.90 р. технікуму харчової промисловості було надано статус коледжу з двоступеневою підготовкою спеціалістів. Колегією Міністерства освіти від 26.05.93 р. (Протокол №12/2) затверджено рішення Міжгалузевої акредитаційної комісії про надання Одеському технічному коледжу ліцензії на право здійснення освітньої діяльності за другим рівнем акредитації. У 1994 році коледж увійшов до комплексів з вищими навчальними закладами: ОПУ, ОДАХ, ОДАЗ, ОДАХТ, УДУХТ, в 1999 році - УАЛП. 1997 рік - до коледжу перейшли матеріальна база і спеціальності Одеського вечірнього технікуму легкої промисловості, який був ліквідовано рішенням КМ України.


З вересня 1998 року почалась підготовка студентів на денному відділенні за спеціальностями: швейне виробництво, виробництво виробів із шкіри, економіка підприємства, а з 2001 року моделювання та конструювання виробів народного вжитку. 1964-1994 р. - за наказом Міносвіти СРСР технікум був обласним та галузевим базовим навчальним закладом. 1979 - 1994 р. -за наказом Міністерства освіти України технікум був центром Ради директорів технікумів Одеської області. З вересня 2004 року за наказом Міністерства освіти і науки України коледж підпорядкований Одеській національній академії харчових техно­логій на правах відокремленого структурного підрозділу. Коледж веде підготовку молодших спеціалістів, та бакалаврів по 8-ми спеціальностям.


Факультети:

Спеціальності:

"Харчова технологія і інженерія”

виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів.

 

Комп’ютерна інженерія”
- обслуговування комп'ютерних інтелектуальних систем та мереж.
 

 

Енергетика

монтаж i обслуговування холодильно-компресорних машин та установок. 

 

Торгівля”

товарознавство та комерційна діяльність;

товарознавство у митній справі.

 

Економіка i підприємництво”

економіка підприємства.

 

Легка промисловість”

швейне виробництво;

виготовлення виробів із шкіри;

моделювання та конструювання виробів народного вжитку.

Факультеты и специальности

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости