Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж
Tktek
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Тернопільський кооперативний технікум був одним з перших навчальних закладів, відкритий на Тернопіллі і який пережив пору справжньої зрілості.


Виходячи з потреби в підготовці кадрів з середньою спеціальною освітою, при сприянні місцевого керівництва області і на прохання правління Тернопільської облспоживспілки, 1 вересня 1958 року був відкритий Тернопільський кооперативний технікум.


Його відкриття було давно очікуваним, адже Бережанська торговельно-кооперативна школа, що готувала продавців та облікових працівників, не мала можливості готувати кваліфікованих товарознавців та керівників кооперативної торгівлі.


В умовах швидкого розвитку системи споживчої кооперації виникла потреба в підготовці фахівців масових професій.


З 1965 року при технікумі створено училище, яке здійснювало підготовку кадрів масових професій.


З 1968 року була створена Республіканська школа декораторів-рекламознавців, яка в нинішній час представлена в коледжі відділенням "Дизайн".


14 лютого 1985 року училище набуло статус середнього професійно-технічного училища, яке в 1992 році було об'єднано з технікумом в зв'язку з впровадженням ступеневої підготовки в системі кооперації освіти.


07 липня 2005 року Тернопільський кооперативний технікум реорганізовано в Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж (свідоцтво про державну реєстрацію серія АОО №329547).


Майбутнє України можуть забезпечити тільки кваліфіковані та віддані її інтересам спеціалісти.


За 51 рік своєї діяльності коледж підготував понад 17 тис. спеціалістів, в т.ч. на стаціонарній формі навчання - понад 10 тис. чол., на заочній - 7,5 тис. чол., а також більше 6 тис. випускників робітничих професій.


Підготовку цих фахівців здійснює педагогічний колектив, що складається з 62 досвідчених викладачів: серед яких 18 нагороджено знаком "Відмінник споживчої кооперації", 5 викладачів-методисів, 8 викладачів вищої категорії; викладачі коледжу неодноразово відзначалися грамотами, грошовими винагородами Міністерства освіти, Укоопспілки, правління Тернопільської облспоживспілки.


Коледж акредитований за статусом вищого навчального закладу освіти першого рівня і отримав Ліцензію і Сертифікат Міністерства освіти України на право освітньої діяльності (Ліцензія серія АВ №328952 видана 26.07.07р.)


Своє п'яте десятиріччя коледж зустрічає з упевненістю у майбутньому, яка базується на досягненнях, традиціях, зформованих попередниками і які педколектив продовжує та розвиває.

Факультети:

Відділення:

дизайну;

денне;

заочне.

Спеціальності:

дизайн;

фінанси;

банківська справа;

бухгалтерський облік;

товарознавство та комерційна діяльність;

організація обслуговування населення.

Факультеты и специальности

Условия поступления

На спеціальність «Дизайн» необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури та творче завдання з малюнку.

На інші спеціальності необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:
- українська мова та література;
- математика.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости