Охтирський коледж Сумського національного аграрного університету
Okd
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Охтирський коледж – один з найстаріших навчальних закладів України.


1 листопада 1898 р. на честь 25-річного царювання Імператора Олександра II було відкрито Охтирське Олександрівське ремісниче училище.


1920-1924 рр. - Охтирські виробничі майстерні Богодухівської її профтехшколи.


1925-1929 рр. - Охтирська профтехнічна школа.


1929-1930 рр. - Охтирський механічний індустріальний технікум сільськогосподарського машинобудування.


1930-1941 рр. - Охтирський технікум механізації сільського господарства.


1941-1943 рр. - Час окупації фашистської Германії. Охтирські виробничі майстерні.


1943-1944 рр. - Підготовка сільськогосподарських кадрів.


1944-1948 рр. - Охтирський технікум механізації сільського господарства.


1948-1960 рр.- Відкрите друге відділення „Електрифікація сільського господарства”. З 1948 р. технікум перейменовано в Охтирський технікум механізації та електрифікації сільського господарства.


1953-1960 рр. - При технікумі працювала спецшкола.


1960 р. - Відкрито заочне відділення.


1965 р. - Відкрито відділення „Механізація та електрифікація тваринництва”.


1970-1978 рр. - Працювало відділення по підготовці техніків-механіків із спеціалізацією „Керівні кадри”.


1992 р. - Відкрито відділення „Експлуатація обладнання і систем газопостачання”, нині „Обслуговування устаткування і систем газопостачання”.


2001 р. - Відкрито відділення „Економіка підприємства”.

Факультети:

Спеціальності:

Спеціальності:

 • Механізація сільського господарства термін навчання: денна форма - 3 роки 10 місяців, заочна - 3 роки;

 • Обслуговування устаткування і систем газопостачання термін навчання: денна форма - 3 роки 6 місяців, заочна - 2 роки 8 місяців;

 • Економіка підприємства термін навчання: денна форма - 3 роки, заочна - 1 рік 10 місяців.

Факультеты и специальности

Условия поступления

1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.

3. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.

4. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра або спеціаліста. Прийом на підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня магістра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста здійснюється за кошти фізичних та юридичних осіб (крім спеціаліста ветеринарного спрямування, вступники за даним освітньо-кваліфікаційним рівнем мають право приймати участь у конкурсі на місця державного замовлення).

5. Коледж Сумського національного аграрного університету, Путивльський коледж Сумського національного аграрного університету, Охтирський коледж Сумського національного аграрного університету, Маловисторопський коледж Сумського національного аграрного університету, Роменський коледж Сумського національного аграрного університету, Глухівський коледж Сумського національного аграрного університету приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність.

6. Сумський національний аграрний університет приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки.

7. Сумський національний аграрний університет та його структурні підрозділи здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости