Лохвицький технологічний технікум Полтавської державної аграрної академії
L
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Лохвицькому технологічному технікуму Полтавської державної аграрної академії – 75! Тернистий, непростий шлях пройшов навчальний заклад за 75 років свого існування. Його доля тісно переплітається з історією Лохвицького краю та історією підприємств, які розташовані у цій місцевості. У 1929 році був збудований Сталінський цукровий завод (в подальшому Лохвицький цукровий завод, сьогодні це ЗАТ «РАЙЗ Максимко»), а в 1934 р. був введений в дію Лохвицький спиртовий завод.

Для підготовки спеціалістів середньої ланки, потреба в яких була для новозбудованих підприємств, був створений Лохвицький технологічний технікум, як вечірній хіміко-механічний при Сталінському цукровому заводі.

В 1931 році до технікуму було зараховано 20 учнів, з них в 1936 році випущено 11 спеціалістів за кваліфікацією "технік-механік".

В період Великої Вітчизняної війни навчальний процес було призупинено, більшість викладачів і студентів воювали на фронтах.


З 1945 року технікум додатково розпочав підготовку спеціалістів для спиртової галузі.
Навчальний процес був організований в приміщенні заводоуправління спиртового заводу, інженерно-технічні працівники цього підприємства приймали активну участь в організації навчального процесу, як викладачі, рецензенти, керівники дипломних проектів. Студенти проживали в гуртожитку спиртового заводу.

В повоєнний період випускники технікуму направлялись в основному на підприємства спиртової галузі України, Росії, Білорусії, Прибалтики.
В 1961 році технікум перейменовано в Лохвицький технікум харчової промисловості.

В 1966 році в технікумі відкривається заочне відділення, на якому навчається працююча молодь за спеціальностями: технік-технолог бродильних виробництв і технік-механік харчових виробництв.


В 1967 році здано в експлуатацію новий навчальний корпус, в приміщенні якого і на сьогодні знаходиться технікум за період з 1972 р. до 1997 р. було побудовано два корпуси, гуртожиток, їдальню, житловий будинок.

1998 році розпочато підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю "Зберігання і переробка зерна".

В 2004 році навчальний заклад реорганізований в Лохвицький технологічний технікум Полтавської державної аграрної академії.

З 2000 року ліцензований обсяг за першим рівнем акредитації збільшився до 210 осіб, в тому числі за спеціальностями:
5.090247 "Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв" – 60 осіб;
5.091716 "Бродильне виробництво і виноробство";
5.091713 "Зберігання і переробка зерна"

Сьогодні Лохвицький технологічний технікум – сучасний технічний навчальний заклад І рівня акредитації, який має лабораторії, кабінети, комп’ютерні класи, спортивний зал, бібліотеку, гуртожиток які обладнані сучасним устаткуванням, технічними засобами навчальними меблями, інвентарем, що забезпечує ведення навчального процесу у повному обсязі..

До 1967 року для організації навчального процесу використовувалася база Лохвицького спиртокомбінату, цього року був зданий навчальний корпус №1. За період з 1967 – 1997 рр. побудовано два навчально-лабораторні корпуси, гуртожиток, їдальню, житловий будинок. Сьогодні створені нові лабораторії, комп'ютерні класи.

На сьогодні випускниками технікуму є близько 13 000 чоловік.
Серед них інженери, педагоги, кандидати наук, міністри, керівники підприємств, державні службовці, висококваліфіковані працівники багатьох галузей народного господарства. Але головна заслуга педагогічного колективу всіх поколінь є в тому, що створений і існує особливий статус випускника Лохвицького технологічного технікуму, який завжди користується повагою на тому робочому місці, де випала доля йому працювати.

Факультети:

 

Спеціальності:

бродильне виробництво i виноробство;

обладнання i переробка зерна;

експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв.

Факультеты и специальности

Условия поступления

За денною формою навчання: За спеціальностями "Бродильне виробництво і виноробство", "Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв", "Зберігання і переробка зерна" для вступників з базовою загальною середньою освітою (9 класів) та з повною загальною середньою освітою (11 класів).


За заочною формою навчання: За спеціальностями "Бродильне виробництво і виноробство" та "Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв", "Зберігання і переробка зерна" для вступників з повною загальною середньою освітою (11 класів).


Вступні іспити


Вступники до технікуму на базі основної школи (9 кл.) складають вступні іспити з української мови (диктант) і математики (тестування письмове) для технологічного відділення та української мови (диктант) та математики для механічного відділення.


Для вступників з повною загальною середньою освітою (11 кл.), які вступають як на денну, так і на заочну форму навчання, обов’язковими є результати зовнішнього незалежного тестування, підтверджені сертифікатом центру оцінювання якості освіти – з української мови та літератури і математики або фізики для механічного відділення і української мови та літератури і математики або хімії для технологічного відділення з урахуванням середнього балу атестату за повну загальну середню освіту.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости