Прилуцький агротехнічний технікум
At
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Прилуцький агротехнічний коледж впродовж усієї історії своєї діяльності справедливо вважається осередком здобуття якісної за змістом, демократичної за спрямуванням структури у контексті національної освітньої концепції і стратегії. Кожний навчальний рік тут наповнений різностороннім багатофункціональним виховним і дидактичним змістом. Серед них - застосування викладацьких інновацій і зв'язок практичних форм професійної ідентифікації студентів з виробничими підрозділами. Навчальний процес Прилуцького агротехнічного закладу підпорядкований державним освітнім стандартам, що надає широкі можливості для отримання середнього спеціального технічного кваліфікаційного рівня у якості базових передумов ступеневої освіти.


Прилуцький агротехнічний коледж має свою велику і славну історію. Творили її викладачі і студенти, всі ті, хто працював у цих стінах.


Багато випускників сьогодні працює в різних куточках України на благо своєї держави, тим самим прославляючи свою ALMA MATER. Декого, на жаль, вже немає. Проте пам'ять зберігає все і всіх. Сучасні студенти цінують здобутки і надбання минулого як стимул для творчої, науково-дослідної і пошукової роботи. Повага до навчального закладу, до його традицій, обличчя, імідж - це є справжня скарбниця і невичерпне джерело педагогіки і дидактики у високому розумінні і головному сенсі призначення Прилуцького агротехнічного коледжу сьогодні.


1954 рік. У центрі міста розпочалося будівництво коледжу. Сотні прилучан радіють тому, що в Прилуках буде побудовано і відкрито навчальний заклад такого масштабу. А порадіти є чому! Планується, що спортивний зал у новобудові буде найкращий у районі. Наше призначення - виховна місія відтворення і збереження етико-педагогічних цінностей освітнього простору Прилуцького агротехнічного коледжу у межах сучасних потреб суспільства щодо змісту Національної освітньої концепції.

Факультети:

Навчальні відділення,

навчально-виробнича майстерня,

навчально-дослідне господарство.

Спеціальності:

будівництво, обслуговування i ремонт гідромеліоративних споруд;

обслуговування устаткування i систем газопостачання;

електрифікація i автоматизація сільського господарства;

землевпорядкування.

Факультеты и специальности

Условия поступления

<!-- -->


 1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста зі спеціальностей: 5.10010102 Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі; 5.06010113 Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання; 5.06010302 Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд; 5.08010102 Землевпорядкування – приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

 2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти зі спеціальностей: 5.10010102 Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі; 5.06010113 Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання; 5.06010302 Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд; 5.08010102 Землевпорядкування – приймаються особи з базовою загальною середньою освітою. 

 3. Коледж приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста зі спеціальностей за умови вступу на споріднену спеціальність.

 4. Коледж здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости