Вижницький коледж прикладного мистецтва імені В. Ю. Шкрібляка
Bkpm
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 2

15 жовтня 1905 року у передгірному містечку Вижниця з дозволу Міністерства освіти та культів Австро-Угорщини за рішенням Буковинського парламенту в урочистій обстановці розпочався навчальний процес у новоствореній україномовній мистецькій школі під назвою „Крайова школа різьбярства, токарства та металевої орнаментики (оздоби)”. В 1911 році школа отримала назву „Крайовий науковий заклад токарства, різьбярства та металевої орнаментики”. Випускники навчального закладу згідно нового статусу отримували право організовувати власну справу і навчати 2-3 учнів декоративно-прикладному мистецтву. В 1918 році Буковина згідно Версальського договору відійшла до складу Румунії. Румунська адміністрація краю у 1921 році на базі крайової школи організувала заклад під назвою „Нижча школа мистецтва і ремесла”, яка у 1931 році була реорганізована у середній спеціальний мистецький навчальний заклад під назвою „Вижницька індустріальна чоловіча гімназія”. У 1940 році Північна Буковина увійшла до складу Української РСР за рішенням Чернівецького облвиконкому на базі крайової школи було утворено середній спеціальний заклад під назвою „Вижницьке державне художньо-промислове училище”. Після визволення м.Вижниці, 15 березня 1944 року навчальний заклад відновив свою роботу під назвою „Вижницьке державне художньо-промислове училище”. В 1956 році навчальний заклад отримав назву „Вижницьке училище прикладного мистецтва”. В 1990 році училищу рішенням Ради Міністрів УРСР було присвоєно ім’я визначного українського майстра - різьбяра Василя Юрійовича Шкрібляка. За результатами акредитації навчальний заклад був реорганізований в 1994 році у Вижницький коледж прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка з правом підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями „молодший спеціаліст”, „бакалавр” образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. У 2004 році на базі навчально-матеріальної бази коледжу організовано факультет „Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво” у м.Вижниця Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, який в 2005 році акредитований за ІІІ рівнем акредитації. Вижницький коледж прикладного мистецтва – сучасний мистецький навчальний заклад України.Факультети:

образотворче та декоративно-прикладне мистецтво,

дизайн.

Спеціальності:

художня обробка дерева,

художня обробка металу,

ковальська справа,

художнє ткацтво,

художня вишивка,

моделювання та конструювання одягу,

дизайн середовища,

образотворче та декоративно прикладне мистецтво.

Факультеты и специальности

Условия поступления

1. На навчання на другий курс (з нормативним терміном навчання) для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються особи з повною загальною середньою освітою.


2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.


3. Вижницький коледж прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка приймає на другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність.


4. Вижницький коледж прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом  Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які  повертаються після академічної відпустки.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости