Чигиринський технікум Уманського державного аграрного університету
Gerb4_03_2010
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

В 1938 році на базі школи по підготовці колгоспних кадрів, яка розташовувалась у приміщенні колишнього жіночого монастиря за рішенням Наркомзему України був створений Чигиринський технікум.
   Першим директором був Чепурний Андрій Семенович, а завучем - Компанієць Микола Микитович. Було створено 4 групи по спеціальності "Бухгалтер", строк навчання – 4 роки, але першого випуску не відбулось, тому що розпочалась Велика Вітчизняна війна.
    Після звільнення м. Чигирина від німців роботу навчального закладу було відновлено. Книга наказів свідчить, що технікум розпочав роботу 27 квітня 1944 року під назвою "Чигиринський бухгалтерсько – економічний технікум". На той час була лише одна спеціальність: "бухгалтер сільськогосподарського підприємства".
    Вже у травні 1944 року на перший курс було прийнято 113 студентів, на ІІ курс – 60, на ІІІ і ІV – 44. До кінця 1944 року разом навчалось 227 студентів.


    В 1956 році було змінено назву технікуму на "Чигиринський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку"
З 1958 року в технікумі почало працювати заочне відділення.
В 1963 році було відкрито другу спеціальність"Планування сільськогосподарського виробництва.

В 1990 році було відкрито нову спеціальність "Товарознавство, постачання і збут".
В 1993 році ці спеціальності було закрито, а відкрито нову спеціальність "Правознавство".

В 2005 році в контексті реформування вищої освіти технікум приєднався до Уманського державного аграрного університету і змінив назву на "Чигиринський технікум Уманського ДАУ".


    Випускники нашого навчального закладу мають можливість продовжувати навчання на старших курсах економічних факультетів Уманського та Білоцерківського державних аграрнихо університетів, а по спеціальності "Правознавство" - в Полтавському чи Смілянському філіалах Харківського економіко - правового університету, або в будь - якому іншому вищому навчальному закладі України.
     В позаурочний час до послуг студентів маються спортивний та тренажерний зал, спортивні площадки, тир. Працюють спортивні гуртки та гуртки художньої самодіяльності. Команди студентів технікуму є неодноразовими переможцями та призерами міста та району з футболу, волейболу, баскетболу.
    За 70 років Чигиринський технікум підготував близько 19 тисяч фахівців для різних галузей господарського комплексу України і держав пострадянського простору. Серед його випускників Г.С.Кривошея — кандидат економічних наук, головний консультант-інспектор Адміністрації Президента України, I.I.Кононенко — кандидат економічних наук, науковий співробітник Національного аграрного університету, М.С.Загородній — кандидат економічних наук, доцент Кишинівського університету, В.М.Двірник — кандидат економічних наук, викладач Дніпропетровського сільськогосподарського інституту, цілий ряд працівників органів державного управління, великих і малих підприємств. У їх числі й П.М.Литвин - голова Чигиринської РДА, О.І.Супряга - юрист Черкаського обласного управління Пенсійного фонду та багато інших.

Факультети:

Відділення: бухгалтерське; юридичне.

Спеціальності:

бухгалтерський облік;

правознавство.

Факультеты и специальности

Условия поступления

<!-- --> <!-- -->


 1.   На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

 2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.

 3. Відокремлений структурний підрозділ Чигиринського технікуму Уманського національного університету садівництва здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.


 

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости