Смілянський радіотехнікум Черкаського державного технологічного університету
Srt
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Смілянський радіотехнікум Черкаського державного технологічного університету - один із провідних освітніх закладів міста. Свою історію він розпочав, ще за радянських часів. А саме тоді, коли під керівництвом, нажаль, нині покійного Василя Кашенка, у 1980 році на базі радіоприладного заводу була створена філія Київського радіомеханічного технікуму.


На початку свого становлення і розвитку, цей освітній заклад працював лише у вечірньому режимі і готував спеціалістів тільки за двома напрямками – радіоапаратобудування та мікроелектроніка. Та час минав, а технікум розвивався і його популярність зростала серед молоді. Адже професійна майстерність, яку рік за роком набували випускники цього вишу цінувалася на всіх підприємствах нашого міста. Тому вже у 1993 році цей навчальний заклад набув статусу автономності і отримав назву - Смілянський радіотехнікум.


З кожним днем бажаючих отримати освіту у технікумі ставало все більше. Тому, починаючи з 1995 року, керівництвом закладу розробляються навчальні плани та відкриваються нові факультети, а студенти набувають спеціальностей за фахом бухгалтерський облік, маркетинг у сфері виробництва, організація виробництва та інші. Щороку з кількістю студентів зростає і авторитет навчального закладу.


Згодом тут прагнуть навчатися не лише сміляни, а й юнаки та дівчата з інших регіонів. Тож надзвичайно знаковим в історії технікуму став 1997 рік. Саме тоді Рішенням Кабінету Міністрів цей навчальний заклад увійшов до структури Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ), а студенти-випускники отримали унікальну можливість продовжити своє навчання на третьому курсі університету.


Та час не стоїть на місці. Виробництво розвивається і оновлюється. На зміну одним професіям приходять інші, більш потрібні в наш час. Але популярність радіотехнікуму залишаться незмінною і він не втрачає своїх лідерських позицій навіть в умовах сьогодення. Він був і залишається одним із провідних вищих навчальних закладів І рівня акредитації нашого міста.


Зараз тут працює 6 факультетів, на яких навчаються за 8 спеціальностями на денній та заочній формі навчання близько 650 студентів. Як вищий заклад освіти технікум веде підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста і надає початкову вищу освіту. А його випускники щорічно продовжують навчання в Черкаському державному технологічному університеті, Харківському національному університеті радіоелектроніки, Уманському державному аграрному та Кременчуцькому державному політехнічному університетах, де здобувають кваліфікацію бакалавра, спеціаліста та магістра.


Колектив технікуму являє собою цілісне утворення, яке знаходиться в постійному розвитку. Навчальний процес здійснюють 73 висококваліфіковані викладачі і майстри виробничого навчання. Ці добрі цікаві люди, добре володіють комунікативними якостями, вміють творчо працювати і повністю забезпечують професійну підготовку фахівців всіх спеціальностей. Тому студенти технікуму займають призові місця олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях, які проводяться Міністерством освіти і науки, міською і районною державними адміністраціями. За період свого існування в технікумі підготовлено понад 15 тисяч спеціалістів, які успішно працюють у системі виробництва та займають керуючі посади. Це і талановиті конструктори, і уважні наладчики апаратури, і досвідчені бухгалтери. Кожен з них із гордістю згадує свої студентські роки і рідну альма-матер.


На сьогоднішній день творчий колектив і студентська молодь радіотехнікуму не схильні зупинятися на досягнутому. Ними постійно ведеться цілеспрямована робота з подальшого зміцненню матеріально-технічної бази, яка постійно поповнюється сучасним обладнанням, приладами, наочними посібниками та інвентарем. В навчальних корпусах розміщені і належним чином обладнанні лабораторії, кабінети, комп’ютерний центр, які в повному обсязі дозволяють забезпечити проведення теоретичних та лабораторно-практичних занять. Технікум має під’єднання до всесвітньої  мережі INTERNET, а локальна мережа закладу забезпечує до неї доступ практично всіх студентів та викладачів. До того ж в технікумі працює колективна радіостанція UR4CWE, яка вирізняє цей навчальний заклад з-поміж інших і дає змогу зв’язатися чи не з усіма куточками світу.


Та злагоджений колектив технікуму не лише працює, а й творчо організовує своє дозвілля. Тому в цьому навчальному закладі систематично проводяться тижні відділень, КВК, музичні вечори і дискотеки. Доброю традицією стали професійні конкурси, на яких вже кілька років поспіль студенти не лише проявляють свої професійні якості і таланти, а й творчі здібності і особисті здобутки. За останні роки піднялась на більш високий рівень художня і самодіяльність технікуму.


Тож якщо ви розумні, кмітливі, допитливі і творчі, але ще не визначилися з майбутньою професією, тож вам слід завітати до Смілянського радіотехнікуму, двері якого завжди відчинені.

Факультети:

Відділення:

радіотехнічне;

інформаційних технологій;

фінансове;

заочне.

Спеціальності:

конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв (спеціалізація: радіоапаратобудування, технічне обслуговування побутової радіоелектронної техніки);

конструювання, виробництво і технічне обслуговування виробів електронної техніки (спеціалізація - технічне обслуговування побутової електронної апаратури);

бухгалтерський облік;

комерційна діяльність;

організація виробництва;

обслуговування для електронно-обчислювальної техніки;

економіка підприємства;

фінанси.

Факультеты и специальности

Условия поступления

1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються особи з повною загальною середньою освітою.


2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.


3. СРТ ЧДТУ приймає на третій курс (зі скороченим терміном заочної форми навчання) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність (див. додаток 2).


4. СРТ ЧДТУ здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом  Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які  повертаються після академічної відпустки.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости