Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України
Apb
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 4

12 травня 1995 року спільним наказом Міністерства освіти України та Міністерства внутрішніх справ України № 130/285 був створений Міжвідомчий навчально-науковий комплекс із підготовки спеціалістів для Державної пожежної охорони МВС України у складі “Черкаського інженерно-технологічного інституту Міністерства освіти України” та “Черкаського пожежно-технічного училища МВС України”.


Рішенням Державної акредитаційної комісії України від 17 грудня 1996 року Черкаському пожежно-технічному училищу МВС України було надане право на здійснення освітньо-професійної діяльності за III рівнем акредитації.
9 червня 1997 року Постановою Кабінету Міністрів України № 550 на базі училища було створено Черкаський інститут пожежної безпеки, якому присвоєно ім’я Героїв Чорнобиля.
Рішеннями ДАК від 26 червня 2007 року (протокол № 67; наказ МОН України від 09.07.2007 р. № 1843-л) Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України було визнано акредитованим з напряму 6.170203 “Пожежна безпека” за спеціальностями 6.170203, 7.092801, 8.092801 “Пожежна безпека” за ІІ, ІІІ та ІV рівнем (сертифікат про акредитацію від 01.11.2007 р., серія НД-ІV № 245634).
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2007 року № 681-р Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля було перетворено в Академію пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
За кілька десятиліть діяльності навчального закладу було підготовлено майже десять тисяч фахівців для органів управління та підрозділів оперативно-рятувальної служби України та країн СНД. Серед випускників навчального закладу Герої Радянського Союзу, кавалери Почесної відзнаки Президента України – зірки “За мужність” – лейтенанти внутрішньої служби Володимир Правик і Віктор Кібенок, які здійснили свій безсмертний подвиг під час ліквідації в 1986 році аварії на Чорнобильській АЕС. Сотні випускників за мужність і професійну майстерність нагороджені високими урядовими нагородами.


Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України здійснює освітню діяльність, пов’язану з підготовкою фахівців із наданням вищої освіти зі спеціальності “Пожежна безпека” на рівні кваліфікаційних вимог до “бакалавра”, “спеціаліста” та “магістра” (ліцензія від 01.11.2007 р., серія АВ № 363587) на денній та заочній формах навчання, за державним замовленням та на платних засадах.

Факультети:

Факультет цивільного захисту та техногенної безпеки:

Кафедра загально-технічних дисциплін
Кафедра філософії і мовної підготовки
Кафедра суспільних дисциплін
Кафедра пожежної профілактики
Кафедра пожежної тактики та аварійно-рятувальної техніки
Лабораторія контролю за обігом небезпечних речовин
  

Факультет пожежно-рятувальної діяльності:

Кафедра фізики та теплопередачі
Кафедра оперативно-тактичної діяльності
Кафедра техніки
Кафедра хімії та процесів горіння

Факультет пожежно-профілактичної діяльності:

Кафедра вищої математики та інформаційних технологій
Кафедра пожежно-профілактичної роботи
Кафедра автоматичних систем безпеки
Кафедра будівельних конструкцій
Кафедра безпеки електроустановок та охорони праці
Кафедра іноземних мов та технічного перекладу

Факультет управління:

Кафедра економіки та управління
Кафедра моніторингу та цивільного захисту
Кафедра психології діяльності в особливих умовах та педагогіки
Кафедра гуманітарних та соціальних наук
Кафедра фізичної підготовки

Факультет заочного навчання

Факультет заочного та дистанційного навчання

Спеціальності:

Спеціальності: пожежна безпека; пожежогасіння та аварійно-рятувальна робота.

Спеціалізації: профілактика пожеж; системи охорони, промислової та пожежної автоматики; організація проти-пожежного захисту та техніка безпеки.

Факультеты и специальности

Условия поступления

1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.


1.1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.


1.2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра або спеціаліста. Прийом на підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за заочною формою навчання, за кошти фізичних (юридичних) осіб здійснюється на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.


1.3. Академія приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс з нормативним терміном навчання осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки (Додаток 2).


1.4. Академія здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 15.07.1996 № 245. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.2. Відповідно до освітньо-кваліфікаційного й освітнього рівня, фахової спрямованості та специфіки підготовки кадрів для органів управління та підрозділів МНС України на денну форму навчання на місця державного замовлення приймаються:


2.1. Громадяни України, які відповідають установленим вимогам проходження служби в органах і підрозділах цивільного захисту, віком від 17 до 25 років, з повною загальною середньою освітою
2.2. Особи рядового і молодшого начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту віком до 25 років, з повною загальною середньою освітою
2.3. Особи рядового і молодшого начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, за умови вступу на споріднений напрям підготовки
2.4. Особи рядового і молодшого начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, які здобули освіту освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр” за напрямом “Пожежна безпека” в Академії у поточному році

3. На заочну форму навчання на місця державного замовлення приймаються:


3.1. Особи рядового і молодшого начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту віком до 30 років, які прослужили у підрозділах цивільного захисту не менше одного року, з повною загальною середньою освітою
3.2. Особи начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту віком до 30 років, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, прослужили не менше одного року після його здобуття і зараховані до кадрового резерву для призначення на вищі посади (для направлення на навчання), за умови вступу на споріднений напрям підготовки
3.3. Особи рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за напрямом “Пожежна безпека” у вищих навчальних закладах МНС України в поточному році
3.4. Особи рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за напрямом “Пожежна безпека”, прослужили у підрозділах цивільного захисту не менше 1 року після його здобуття і зараховані до кадрового резерву для призначення на вищі посади (для направлення на навчання)
3.5. Особи середнього та старшого начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту віком до 40 років, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, призначені на посаду (зараховані до кадрового резерву для призначення на посаду), що підлягає заміщенню фахівцями освітньо-кваліфікаційного рівня магістра, та мають стаж практичної роботи не менше двох років
4. Вік кандидатів на навчання обчислюється за станом на 31 грудня року вступу до вищого навчального закладу.


5. При вступі на навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб обмеження щодо граничного віку та стажу практичної роботи, а також щодо служби в органах управління та підрозділах МНС України для вищезазначених категорій вступників не враховуються.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости