Кам'янець-Подільський базовий індустріальний коледж
Ik
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

ДВНЗ "Кам'янець-Подальський індустріальний коледж" - це сучасний вищий навчальний заклад, широко відомий своїми випускниками не тільки на території України, а й поза її межами. Кам'янець-Подільський індустріальний технікум був створений Постановою Раднаркому СРСР і ЦК ВКП(б) в 1945 році. Найперша спеціальність "Електроустаткування промислових підприємств і установок" існує до сьогоднішнього дня, і її випускники користуються великим попитом на ринку праці. На вимогу часу відкривались нові спеціальності: "Відкрита розробка родовищ корисних копалин", "Холодна обробка металів різанням", "Технологія в'яжучих матеріалів", "Геологія, пошуки і розвідка родовищ корисних копалин", "Гірнича електромеханіка", "Маркшейдерська справа" тощо.
      На початку 90-х років минулого століття технікум, як і всі навчальні заклади України, переживав нелегкі часи. Виникали проблеми з фінансуванням, працевлаштуванням випускників. Тому, враховуючи потреби регіону і кон'юнктуру ринку, було відкрито нові спеціальності: "Землевпорядкування", спеціалісти якого в наш час земельних реформ, дуже потрібні у народному господарстві, "Технологія обробки природного каменю", випускники якої стали першими в Україні дипломованими спеціалістами. З початку 2000 року відкрито ще чотири нові спеціальності: "Біржова діяльність", "Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах", "Фінанси", "Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем".
Студенти - господарі свого коледжу, вони люблять його, збагачують найкращі традиції, піклуються про збереження матеріально-технічної бази. До їх послуг 83 лабораторії і аудиторії, три майстерні, три спортивних
зали, бібліотека з читальною залою, актова зала, мінералогічний музей. Вивчення інформатики і комп'ютерної техніки здійснюється в 6 лабораторіях, які обладнано 79 комп'ютерами. Два гуртожитки повністю забезпечують потреби студентів у житлі.
      Підготовку спеціалістів у коледжі здійснює висококваліфікований, згуртований педагогічний колектив, у якому працює 115 викладачів. Працюючи в технікумі, 4 викладачі захистили кандидатські дисертації, 10 - працюють над дисертаціями, або є здобувачами при різних ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, 14 викладачів закінчили магістратуру. Творчим надбанням колективу викладачів є публікації, програми, навчально-методичні посібники, статті методичного спрямування у педагогічних газетах і журналах.
      Для колективу характерна стабільність - багато викладачів, які закінчили в свій час технікум, нині працюють у коледжі. Зусиллями працівників технікуму створено колективну монографію «Літопис Кам'янець-Подільського індустріального технікуму».
      У коледжі розроблено свій герб, створено прапор, гімн та друкований засіб масової інформації - газета «Індустрія».
      Коледж розвиває міжнародні зв'язки. Студенти спеціальності "Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах" стажувалися в Шотландії та Англії. Підписана двостороння угода про співпрацю з Ботошанським економічним коледжем (Румунія) та іде підготовка до укладання угоди про співпрацю з ліцеєм міста Бохня (Польща).
      07 листопада 2007 року технікум здобув статус коледжу. Ця дата записана в літописі «Індустрії» як початок новітньої історії славного і знаного в Україні навчального закладу.

 

Факультети:

Спеціальності:

фінанси;

біржова діяльність, організація обслуговування в готелях i туристичних комплексах;

землевпорядкування;

обробка природного каменю;

технологія відкритої розробки корисних копалин;

програмування для електронно-обчислювальної техніки i автоматизованих систем, монтаж i експлуатація електроустаткування i цивільних споруд.

Факультеты и специальности

Условия поступления

1.         На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються особи з повною загальною середньою освітою в групи нового прийому денної та заочної форми навчання та на вакантні місця в групи другого курсу денної форми навчання.


2.         На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.


3.         ДВНЗ «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом  Міністерства освіти України №245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які  повертаються після академічної відпустки.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости