Хмельницький політехнічний коледж
Hpk
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Хмельницький політехнічний коледж - вищий навчальний заклад першого рівня акредитації (створений на базі колишнього Хмельницького електромеханічного технікуму), який готує фахівців для здійснення практичної роботи у сфері виробництва за професійним спрямуванням спеціальностей кваліфікованого рівня молодший спеціаліст. Наш коледж - один з найбільших не лише в обласному центрі, а й на Хмельниччині серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.


В коледжі навчається 1200 студентів, з них більше 900 на денному відділенні. Для підготовки кваліфікованих фахівців створена матеріальна база з сучасним устаткуванням. В двох навчальних корпусах – 47 кабінетів і лабораторій. Допомагають студентам здобувати освіту на рівні сучасних вимог книжковий фонд бібліотеки коледжу, який складається із понад 100 тисяч примірників навчальної літератури, та 9 комп’ютерних лабораторій, підключених до мережі Internet. Три навчально-виробничі майстерні забезпечують проведення всіх видів практики, створена виробнича ділянка, на якій виготовляється корисна продукція за договорами для підприємств та організацій міста.


Працюють педагогічна і методична рада, вісім циклових комісій.


Навчально-виховний процес забезпечують досвідчені викладачі, серед яких 33 викладачі вищої категорії, 12 викладачів мають звання "Відмінник освіти України", 23 працівники мають звання "Старший викладач", три вчителі – методисти, 5 викладачів навчаються в аспірантурі.


Більше як за 40 років діяльності наш навчальний заклад підготував близько 10 тисяч юнаків і дівчат, причому майже всі вони знайшли своє місце у житті. Працюють за фахом, займають керівні посади, а деякі з них - навіть високі. Зокрема, М.І.Приступа став мером міста Хмельницького, В.Є. Вікарчук – головою Красилівської районної держадміністрації, С.О. Василишин та В.Ф. Кацемір – докторами технічних наук, М.Є. Чайковський – ректором Хмельницького інституту соціальних технологій, В.М. Коліщак – головою громадської організації “Рідне місто”.


Більше 20 наших випускників, здобувши вищу освіту, повернулись назад і працюють в коледжі викладачами та на інших посадах від заступника директора до майстра виробничого навчання.


Хмельницький політехнічний коледж входить до складу навчально-науково виробничих комплексів з Хмельницьким Національним університетом та Національним університетом “Львівська політехніка”.


На базі коледжу в 2003 р. відкритий навчально-методичний центр інституту дистанційного навчання Національного університету "Львівська політехніка", що дає змогу юнакам та дівчатам здобувати повну вищу освіту.

Факультети:

В структуру коледжу входять такі відділення як:

- “Інженерної механіки”;

- “Комп’ютерних систем та мереж”;

- “Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем“;

- “Економіки та менеджменту”;

- “Заочне відділення”.

Спеціальності:

 • обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем i мереж;

 • програмування для електронно-обчислювальної техніки i автоматизованих систем;

 • обслуговування та ремонт автомобілів i двигунів;

 • обробка матеріалів на верстатах i автоматичних лініях;

 • організація виробництва;

 • економіка підприємства;

 • обслуговування верстатів з програмним управлінням та робототехнічних комилексів.

Факультеты и специальности

Условия поступления

<!-- --> 1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
 2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою
 3. Вищий навчальний заклад Хмельницький політехнічний коледж приймає на другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність.
 4. Вищий навчальний заклад Хмельницький політехнічний коледж здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости