Скадовське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
Sk
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 4

З метою реалізації концептуальних положень діяльності Східноукраїнського державного університету як регіонального університету та наближення організаційних форм навчально-виховного процесу до місць проживання студентів на підставі листа Скадовської міської  ради   за № 2-15-261 від 10.06.1999 року, наказом ректора університету № 21 від 25.06.1999 року був створений Скадовський навчально-консультаційний пункт Кримського факультету Східноукраїнського державного університету.
    Наказом ректора № 27 від 07 липня 2000 року Скадовський навчально-консультаційний пункт був перетворений у Скадовське відділення Кримського факультету Східноукраїнського державного університету.
Згодом, 13.04.2001 наказом ректора Східноукраїнського державного університету № 9, у зв’язку з наданням університету статусу національного, Скадовське відділення Кримського факультету Східноукраїнського державного університету було перейменовано в Скадовське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету.
Після присвоєння Університету ім’я Володимира Даля,  наказом ректора № 15   від10.07.2002р.  відділення було перейменовано у Скадовське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Із письмового дозволу ректора СНУ ім. В.Даля від 25.10.2002 р. за № 108-106-1756/6 та при підтримці місцевої державної адміністрації, в грудні 2002 р. відділенням придбано будівлю дитсадка „Колосок”,  загальною площею 1723,7 м2, під розміщення Скадовського відділення КФ СНУ ім. В.Даля.
    У зв’язку з цим, 28.04., 24.05.2004 року відповідно до рішення Скадовської міської ради народних депутатів № 254, 271 – Скадовському відділенню КФ СНУ ім. В. Даля було надано 0,5720 га землі у постійне користування за адресою: м. Скадовськ,  вул. Комсомольська, 153.  
В листопаді 2007 року зареєстровано договір між Скадовською міською радою та Скадовським відділенням КФ СНУ ім. В.Даля на оренду землі - 0,2270 га по вул. Шмідта, 42.
Основними напрямками роботи Скадовського відділення КФ СНУ ім.. В.Даля є  підготовка кадрів відповідно до  ліцензованої  освітньої діяльності фахівців ІV освітньо-кваліфікаційного рівня за договірними зобов'язаннями на контрактній основі, консультаційна, виховна, фінансово-господарська робота та інш.
Скадовське відділення розташоване: за адресою: 75701,  Херсонська область, місто Скадовськ, вулиця Шмідта, 42.
    Скадовське відділення КФ СНУ ім.. В.Даля має правовий статус суб’єкта «без права юридичної особи», який було включено в травні 2000 року до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ). В січні 2006 р. та в лютому 2008 р. проведено перереєстрацію Скадовського відділення КФ СНУ ім. В.Даля в Головному управлінні статистики в Луганській області.

Факультети:

Економіка та підприємництво

Транспортні технології

Транспорт і транспортна інфраструктура

Спеціальності:

облік і аудит;

транспортні технології;

економічна кібернетика.

Факультеты и специальности

Условия поступления

Особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, мають право брати участь у конкурі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів за їх вибором.
При вступі на природно-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки випускники підготовчих курсів СНУ ім. В. Даля отримують додатково 20 балів.
На скорочений термін навчання зараховуються особи, які мають диплом молодшого спеціаліста і продовжують навчання на спорідненому напрямі підготовки.
Для отримання другої вищої освіти (на другий-третій курси).

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости