Харківський автотранспортний технікум імені С. Орджонікідзе
Att
Голосовать:
+ Есть бюджетные места
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Заснований у жовтні 1927 року як автотранспортна школа і тільки з 1937 року він існує як Харківський технікум промислового транспорту ім. С.Орджонікідзе, а в 1957 році був перейменований в Харківський автотранспортний технікум ім. С. Орджонікідзе.
Протягом останніх 33 років свого існування він є обласним базовим технікумом, при ньому працює 19 обласних методичних об'єднань викладачів, 49 технікумів, училищ та коледжів міста Харкова і Харківської області.
Основна функція технікуму - підготовка конкурентноздатних фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем - молодший спеціаліст, який може працювати в авторемонтних, автотранспортних, дорожніх підприємствах та організаціях різних форм власності та приватного бізнесу, які здатні вирішувати виробничі питання на рівні сучасних вимог життя.
Підготовка молодших спеціалістів ведеться на денному та заочному відділеннях. Технікум здійснює прийом на навчання громадян України за цільовими направленнями організацій та підприємств автотранспорту, а також на контрактній основі з організаціями і підприємствами інших форм власності та фізичними особами з гарантією повної компенсації витрат на навчання.
Технікум розташований на площі Конституції 28, у будинку який є архітектурним пам'ятником, побудованим за проектом архітектора Бекетова О.М.
Для навчання в технікумі створена сучасна матеріально-технічна база: комп'ютерні класи, навчальні лабораторії і майстерні, спортивний та актовий зали, бібліотека з книжковим фондом, який може забезпечити необхідний рівень примірників, та читальним залом, кабінети з усіх навчальних дисциплін і все необхідне для успішного навчання.
Навчально-виховний процес забезпечують 122 викладача та 17 майстрів виробничого навчання, більше половини з них спеціалісти вищої категорії.

Факультети:

Спеціальності:

 • Організація і регулювання дорожнього руху (робітник ДАЇ)
  Технік організатор дорожнього руху - молодший спеціаліст, підготовлений для професійної діяльності в спеціалізованих службах організації дорожнього руху, шляхово-експлуатаційних, шляхових ремонтно-будівельних організацій, службах нагляду за станом автомобільних шляхів та вулиць, службах безпеки дорожнього руху.
  Технік організатор дорожнього руху - координує роботу різних організацій з метою забезпечення найкращих умов руху.
 • Міжнародні перевезення (робітники митної служби).
  Організатор міжнародних перевезень на автомобільному транспорті - молодший спеціаліст, підготовлений для професійної діяльності, пов’язаною з організацією міжнародних перевезень вантажів і пасажирів, виконання міжнародних транспортне - експедиційних операцій та послуг, декларування експорту та імпорту товарів.
  Організатор міжнародних перевезень на автомобільному транспорті - працює на підприємствах, які займаються зовнішньо - економічною діяльністю, експортно-імпортними операціями на митницях.
 • Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів (механік по ремонту автомобілів і двигунів)
  Технік-механік - таких спеціалістів ми готуємо для виробничо-технічної та організаційно-управлінської діяльності, пов'язаної з ("технічним обслуговуванням та ремонтом автомобілів і двигунів на підприємствах і в організаціях автомобільного транспорту, промисловості, сільського господарства і авторемонтного виробництва.
 • Організація перевезень та керування на автотранспорті (диспетчер, робітник з організації перевезень, технік відділу експлуатації) Технік-організатор автоперевезень - такі спеціалісти готуються нами для професійної роботи з організаційної та управлінської діяльності, пов'язаної з перевезенням вантажів та пасажирів, виконанням транспортно - експедиційних операцій та послуга населенню.
 • Бухгалтерський облік (бухгалтер)
  Бухгалтер - майбутні бухгалтери готуються в нашому технікумі до самостійної роботи з обліку матеріальних цінностей і грошових ресурсів в цехах, відділах і службах підприємств автомобільного транспорту на посаді бухгалтера.

Факультеты и специальности

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости